Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos kislányom tépi a...

16 hónapos kislányom tépi a nuniját, amint lekerül róla a pelus. Ez normális?

Figyelt kérdés
Most nyáron sokat van pelus nélkül, de társaságban olyan ciki, hogy folyton ott van a keze, tépi, fogdossa. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogy lehet leszoktatni?
2013. aug. 19. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyiszer odanyúlkál nem lehet hogy valami van ott? mármint kipirosodott, vagy fertőzése van és viszket neki...stb?

Csak mert az enyém is volt hogy odanyúlt megtapogatta, majd ennyi volt! nem törődött vele sokáig!

Mi mondtuk neki hogy az a Puncus és hogy onnan jön a Pisi és kész.. nem csináltunk belőle ügyet, volt hogy lehajolt és meg is nézte :D szóval ha nem állandóan ott matat, akkor szerintem csak ismerkedik a testével.

2013. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem piros, nem viszket, nincs baja, csak élvezi, hogy pelus nélkül van, mondja is, hogy mi van ott. De társaságban kellemetlen, ma is barátok voltak nálunk, ciki volt. De csak azért adjak rá 35 fokban az udvaron meg a kismedencéjében pelust, hogy ne nyúlkáljon? Mi erre a megoldás?
2013. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, azt elfelejtettem írni, hogy az enyém is ezt csinálja, 14 hónapos. Előző válaszoló vagyok.
2013. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem csak felfedez, de néha féltem, mert nem finoman nyúl oda. Mi mondjuk adunk rá kisbugyit/pelust, ha jön valaki, de ettől függetlenül szeretném leszoktatni. Mi lesz majd, ha már szobatiszta lesz, akkor is ezt fogja csinálni?
2013. aug. 19. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mások előtt csinálja, próbáld elterelni a figyelmét. Adj a kezébe valami játékot.
2013. aug. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mondd hogy ne csinálja mások előtt mert nem illendő :-)
2013. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!