Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen babatermék próbacsom...

Ti milyen babatermék próbacsomagot, mintákat kaptatok? Pl. Hipp ajándékcsomag, Libero ajándék mintapelenka stb?

Figyelt kérdés
Mint megtudtam, a Hipp megszüntette ezen kezdeményezését, hogy bébiétel kipróbálásra beváltható kuponokat adott minden szülő édesanyának a kórházi Felicitas vagy Promobox ajándékcsomagba a baba különböző életkorára (az első volt a dobozban lévő, a második a Rosmmannban beváltható lett volna, a többi pedig a köv. csomagokban.) Esetemben volt erről a beváltható kuponról tájékoztató, de az akció már nem él...no comment! A Liberónál épp ellenkező a helyzet. Amikor az én babám született idén márciusban, akkor még! nem volt, csak kb. 3 hónapja vezették be ezt az akciót! De jó. Tehát míg az előbbinél később születtünk és ezért maradtunk le, az utóbbinál meg azért mert korábban. Ti kaptatok valamilyen babatermék próbacsomagot, termékmintákat? Én a kórházit és ennyi. Pedig mindenütt azt olvasni, hogy mennyi mindent kaptak a kismamák kipróbálásra...kicsit csalódott vok, hogy mi mindenből kimaradunk :(
2013. aug. 24. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is csak a Felicitas csomagot kaptam meg a kórházban, nem sok minden volt benne.
2013. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is csak a Felicitast és a Promoboxot, meg még egy dobozt kaptam a kórházban, azt a Happy-t. Másról nem tudok. A dm baba bónuszban ha regisztrálsz, kapsz egy pici csomagot, meg ugye van egy csomó kupon. Most a kuponok mellé kaptunk egy zoknit is :)
2013. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt a Happy-t nem tudom mi, még nem is hallottam. Írnál róla mi volt benne? Ja igen, dm bababónuszra én is regisztráltam és volt a babacsomagban egy Libero 50 ml-es pici fürdető, egy 20 db-os popsitörlőcsomag és kuponok mindez egy kis zsákban, és ennyi. Facebookon van a dm-nek is oldala, ott olvastam, hogy sok anyuka ír az oldalra, hogy nem kapták meg a kuponcsomagot, amit az aktuális korcsoport szerint kapnának a bababónuszban. Mi szeptemberben leszünk 6 hónaposak, akkor elvileg fognak küldeni...Kíváncsi leszek, mi megkapjuk-e, vagy nekünk is utólag kell majd reklamálni, hogy küldjék.
2013. aug. 24. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!