Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit vennétek inkább egy...

Ti mit vennétek inkább egy hós picinek?

Figyelt kérdés
szerencsére úgy alakult h nyertem egy 20ezrest.10ezret költöttem már pelusra popsitörlő stb...meg vettem a páromnak egy rég áhított pólót...maradt 10e....ebből a picinek vmi extrát vennék...nem baj ha csak késöbb lesz jó...ötleteim,pihiszék etetőszék későbbre játszószőnyeg szobahinta..mindet használtan néztem...sztetek melyik a legjobb?köszi előre is egy 22éves anya

2013. júl. 8. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A játszószőnyeg lenne a legpraktikusabb, vagy tedd félre, és vegyél belőle meleg holmit a babának, ha jön az ősz, addigra úgyis mindenét kinövi, és kelleni fognak a vastagabb cuccok.
2013. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi:)...igazság szerint rucija nagyon sok van későbbre is kaptunk őszi-télit,
2013. júl. 8. 16:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Etetőszék,az tuti kelleni fog,nagyon megkönnyited,majd a párod dolgát a későbbiekben. Kényelmesebb lesz az etetés.
2013. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Járóka? Hová valósi vagy? Nekem van egy nagy méretű szinte új állapotban eladó 13 ezerért. Mi a pihenőszéket nem használtuk, utálta a lányom.Játszószőnyeg nagyon nagy marhaság szerintem.Akkor már inkább szivacs puzzle szőnyeg.Az etetőszék is hasznos lesz később ahogy a járóka is. Ha esetleg érdekel a miénk írj privit. ;)
2013. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi,őgy olvastam apuka vagy:D
2013. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
etetőszéket vennék praktikum szempontjából
2013. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én játszószőnyeget vennék, egyáltalán nem marhaság, a fiam is nagyon szerette. Az etetőszék sem rossz ötlet.
2013. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Etetőszék! Az tényleg szükséges lesz. Nálunk a pihiszéket nem díjazta a fiam, alig használta, a játszószőnyegen sírt (azt szerencsére csak kölcsönkaptuk és nem vettük meg). A szobahintát nem ismerem. Egyzenélő kis babahintánk van, azt csak addig tudtuk használni amíg elkezdett forogni, akkor mindíg ki akart belőle mászni, később pedig belemászni, ami veszélyes. Namost jól lebeszéltelek mindenről :) Tényleg jók ezek adolgok, de csak rövid ideig tudja a baba használni, az etetőszéket jó sokáig, és 10e-ből újat is tudsz venni.
2013. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)huhh hát járókát azt nem igazán szeretnék,de köszi...esetleg más ötlet is jöhet,ha gondoljátok:)
2013. júl. 8. 16:51
 10/12 A kérdező kommentje:
valószínű etetőszék lesz...meggyőztetek,v pihiszék...csak félek,h a pici nem szereti majd,szal inkább előbbi :)
2013. júl. 8. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!