Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora, milyen fajta a...

Mekkora, milyen fajta a legnagyobb cumisüveg?

Figyelt kérdés

MAM cumisüvegeket használunk, van 330 ml-es, de ennél nagyobb MAM üveget nem láttam. Más fajtából van esetleg?

Jó lenne, ha találnék, akkor nem kellene 2 cumisüvegbe készítenem a vacsorát.


2013. aug. 24. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Jesszus, ennél többet ne adj neki, mert kidurran. ha nem elég neki egy cumisüveg tápszer/tej, akkor el kell kezdeni bevezetni a szilárd vacsit, aztán kapjon 2-2,5 deci tejet!

ha megitatsz vele fél liter tejet elalvás előtt, azzal csak a pocakját tágítod ki, nem az éhségét elégíted ki!

bocs, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, csak meglepődtem.

amúgy nem hiszem, hogy van, én még nem láttam ennél nagyobbat

2013. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

7 hónapos baba, eszik előtte egy órával főzeléket.

Akkor max. ennyit kap majd :)

2013. aug. 24. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:

huh, jó nagy étvágya van akkor :O

nem lehet, hogy csak szomjas a vacsira? csak tényleg sokallom, enyém 4 éves, de még mindig "csak" 2,5 deci tejet iszik meg elalvás előtt

2013. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Inni is szokott utána, ez után a mennyiség után már csak teát kap, ha kér még valamit :) Lehet, hogy csak átmeneti állapot...igazából 6 hónapos korától nem fáj a hasa, és azóta jól megnőtt az étvágya. Ez egyébként tápszer és tejpép sűrű keveréke. Lehet, hogy inkább főzelékből fogok többet adni neki, és akkor a "szilárdabb" ételből kap majd többet.
2013. aug. 24. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 19 hónapos és reggel és este kap tápit (tejallergiás) Ő kap 7 kanállal és hozzá keverek még Sinemilt... Nekünk így csordultig tele az üveg,de mivel a szelepest szokta meg így azzal ügyködök kavarásnál,hogy ne jöjjön ki a nagy része. Ilyen picinek én szerintem se jó ennyi kajcsi estére. Ha nálunk elfogy a tápi az üvegből és szívja még,akkor kap egyből vizet,ha nem kell neki akkor cumi a szájába és már alszik is :)
2013. aug. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így csinálom kedves utolsó :) Utána már csak teát kap. Csak azért kérdeztem, mert így nekem is ügyeskedni kell az üveggel, annyira tele van, gondoltam, ha van nagyobb üveg, akkor kényelmesebb az összekeverés. Többet nem akartam neki csinálni, csak az elkészítést könnyíteni :) Én is Sinemillel vagy Humana almás péppel dúsítok, ő meg laktózérzékeny.
2013. aug. 25. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!