Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónaposod milyen szavakat...

15 hónaposod milyen szavakat mond? Amelyeknél már egyértelmű, hogy tudja is, hogy mit jelent.

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk most már 16 hónapos, de egy hónapja már mondta, hogy apa, anya, a tesója nevét és a játszótéri játékok nevét (hinta, csúszda, libikóka, labda, paci). Kislány egyébként.
2013. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ezeket így kimondja?
2013. aug. 24. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Kislányom 16 hónaposan meg mondta a nevét: .... Anna Léna Balerina így.

Kisfiam most 14 hónapos,mond szavakat, de csak egyszer és soha többet pl: kék, hinta, homok, helyére, kutya:)

Néhány hónapja rendesen és rendszeresen használta pl az anya, inni, addide szavakat, illetve a testvére nevét, a mamát, de ezeket a szavakat már igen régóta nem hallottuk tőle:)

Ő nem a klasszikus módon csinálja sz bizti:)

2013. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom ezeket mondja:

Anya, apa, hamma, kukka (kutya),baba, pici baba, nemá' :D , köszi , szia, szeje (szeretlek) , ott, köszönöm , nem, hol van, cici, cica


Persze ezeket olyan kislányosan, nem tökéletesen mondja az összeset :)

2013. aug. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, tegnap mondta még azt is hogy béka :-)
2013. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15 hónapos lesz a fiam,, ezeket mondja: anya, apa, hamm, lámpa (ámpa), labda (abba), kell, keksz (ke-ke), néha mondja, hogy vau-vau a kutyára, de ezt még nem sokszor.
2013. aug. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Persze nem így mondja, de felismerhető. :) Tinta, súda, kóka, dabda, paszi, így mondja.

2013. aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Baba, mama,apa, papa, anya, (aja) kell, (kee) adjál, (agyá), labda (ladda), gyere (gyer)
2013. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szilvi01 ***** válasza:
15 hónapos kisfiú, ezeket mondja: baba,mama,apa, papa, addá(adjál), ada(anya), tita(cica) , vóvó(kutya), cicci(cici), vijá(virág)i, iti(itt), oti(ott), ótó(autó)
2013. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaz,az én kislányom még csak 13hónapos,de sok mindent mond:apa,anga(ez lenne anya),tata,mama,tente,tej,pancsi,vava(kutya),cicc(macska),dudu,baba,gergő(az egyik ismerősünk kisfia),batyu(batyus),ham-ham,tapsi.Sok szavat próbál utánam mondani,viszont csak az első szótagot sikeröl kimondania.Elbűvölő,ahogy magyaráz!:)
2013. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!