Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka, hogy nem alszik?

Mi lehet az oka, hogy nem alszik?

Figyelt kérdés
Kislányom 12,5 hónapos és már több, mint egy hónapja nagyon nyugtalanul alszik esténként. Óránként felsír, forgolódik. Eddig a melegre fogtam, de már nincs az! Elképzelhető, hogy már kicsi a helye a kiságyban és így már nehezen tud megfordulni?
2013. aug. 27. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg nem fogzik? Az enyém akkor ilyen, 5 percenként fent van, forgolódik, dobálja magát. És ez eltarthat több hónapig is, 4-7 hós kora között jött a két alsó metsző, utána nyugi, 8-11 hó között egyszerre a 4 felső metsző, plusz a két kettes metsző alul, utóbbi kettő még folyamatban, most lesz 1 éves.
2013. aug. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Szerintem nem jön a foga, már 8 van neki és mindegyiknél egész nyugodt volt éjjel! Nappal meg sokat volt a kis keze a szájában, de most semmi arra utaló jel nincs, hogy fogzana. Ma éjjel viszonylag nyugodt éjszakánk volt a múltkorihoz képest!
2013. aug. 27. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyémnél is csak az van sokszor a nyugtalanság mellett, hogy a szájában vájkál, sem hőemelkedés, sem hasmenés, vagy más tünet. De akár front is lehet, a mai babák arra is extra érzékenyek, úgy vettem észre.
2013. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!