Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós a Milumil komfort...

16 hós a Milumil komfort hidrolizált 0hóstól már nem laktatja?

Figyelt kérdés
a doktornő azt mondta hogy nem kell váltsak tápszert mert ez a fajta 3 éves korig adható és laktatja.de hogy lehet hogy 2-3hósan is úgy laktatja mint 16 hósan.a kis kópé reggel 7kor kel.sztem lehet a tápival van gond?vagy normális h korán kel? :)
2013. aug. 27. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem már ott furcsa a dolog h még kapja ennyi idősen a tápszert. Nem kötekedek tényleg ne vedd annak csak furcsállom. Elfogadja még? Vagy nem lakik jól? Nem értem mi a gond?

Attól h 3 hósan jól lakik vele attól nagyobb korban is jól lakhat csak többet keversz. Az meg h reggel 7kor kel függ attól h is mikor fekszik le este aludni és napközben is mennyit alszik. Azért h reggel 7kor kel egy kisgyerek az nem olyan nagy dolog ilyenkor még azért az normális szerintem.

2013. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

16 hónaposnak már régen nem tápszerrel kell jóllaknia. az csak egy kis plusz, egyéb táplálék, de rég nem fő táplálék.

reggeli, 10 órai, ebéd, uzsonna, vacsora szilárd és emellé a reggelihez és a vacsora után adjad a tápszert. nem kell, hogy laktató legyen, a vacsora legyen az

2013. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 0 hós kortól való tápit csak 6 hó korig lehet adni a babáknak,ahogy elérik a 6 hós kort a +6 hós tápit kell adni tovább,de már csak kiegészítésként a hozzá táplálás mellé.Én is furcsállom,hogy neked még mindig tápit eszik,általában 1 éves korra már minden tápis étkezést ki szoktak váltani rendes kajcsira.Na de ha még mindig kell neki a tápi,akkor vegyél olyat,ami 12 hós kortól van,azt hiszem vannak ilyen tápszerek is.
2013. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
gondolom, tejallergiás a gyerek és nem jókedvéből adja neki az anyuka. reggel 7-kor normális, hogy egy gyerek felkel, nem a táp miatt van. viszont gondolom, este kap rendes vacsorát is, nem csak ezt issza.
2013. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell 1 éves korra teljesen elhagyni a tápszert. A fiam 14,5 hónapos este lefekvés előtt még iszik tápszert. Természetesen vacsorázgat is velünk, de én nem tartom ezt elégnek még. Mondjuk azon én is csodálkozom, hogy ugyanaz a tápszer jó újszülöttnek és 16 hónaposnak is, de a doki biztos jobban tudja.
2013. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Az én lányom is tejérzékeny és 6 hónapos kora óta tejmentes tápszert kap.Most 14 hónapos és még mindig ezt issza,mivel tej helyett ez a legjobb alternatíva a babáknak.(vitamin stb.)Az ilyen tápszereknél nincs olyan hogy 1-es vagy 2-es tápszer.Egy fajta van és kész!!!!

Ha úgy látod hogy nem laktatja készíts belőle többet vagy rakj bele egy kis Sinlacot vagy mellé kapjon szilárdat is.

2013. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kihagytam .csak reggel és este kap.igényli.Ti mit adnátok lefekvés előtt és felkelés után?(tápszeres baba)?tejet?másfél éves korig nem ajánlott.kap vacsorát is de issza a tápszert este.hogy kellene csináljam ha nem így?????
2013. aug. 27. 19:28
 8/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok.1 éves kor után be lehet vezetni a tejet. A fiam reggel már kakaót iszik és semmi baja. Nemsokára az esti tápszert is leváltom tejre.
2013. aug. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!