Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy le akarja magát...

Létezik, hogy le akarja magát választani 6 hós kislányom?

Figyelt kérdés
A mai divat ellenére 4,5 hósan kezdtem el a hozzátáplálást anyatejes babámnak. Tegnap egész nap csak a hajnali, a reggeli meg az esti szopit fogadta el (idáig úgy volt, hogy minden gyümi, főzi után volt szopi is) szerintetek ez így marad? Vagy lehet csak átmeneti a fogzástól vagy valamitől?
2009. okt. 31. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

4 hónaposan kezdtem el a hozzátáplálást, és nekem is szopizott kajálások után, de úgyszint 6 hónapos kora körül már nem kellt neki a cici kajálások után, mert megette azt a mennyiséget tízóraira ebédre uzsonnára ami elég volt neki, és már nem is volt annyi tejem napközben, így csak reggel és este szopizott, de rá egy hónapra már reggel és este sem kellet, kevés volt már a tejem, és nem is akart cicizni mert nem volt benne sok, így áttértünk a tápszerre, azt lehúzza seperc alatt.

Ha megeszi napközben a 3x150 milit kb. akkor már nem kell neki szopi utánna, csak reggel este.

2009. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod,hogy ennyire csökkentse a szopik számát,akkor adj kevesebbszer szilárdat enni neki.De neked kell eldönteni,hogy milyen ütemben haladtok a hozzátáplálással.Ha a fogzástól lenne,akkor a szilárd étel mennyisége is csökkenne,olyankor étvágytalan szokott lenni.
2009. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!