Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen kislányom neve? Egy...

Mi legyen kislányom neve? Egy hét múlva szülök. Nem tudok választani

Figyelt kérdés
lehetőségek:Maja,Júlia,Anna,Sára,Dorka,Vivien,Norina.Pető a vezetéknév.egy fiú ikertesója is lesz,ő Máté lesz(vagy Patrik..ezt se tudjuk eldönteni:D)
2010. ápr. 3. 18:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Maja és Máté
2010. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Huhh,nehéz,mindegyik lánynév amit választottatok annyira passzol a Pető-höz szerintem:) én a Maja,Máté neveket adnám:)
2010. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Vivien,Patrik
2010. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én az Anna és Patrik neveket adnám:)
2010. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nekem valószínű kislányom lesz és a Vivient fogom neki adni. Az Anna is tetszik. A Norina nem olyan gyakori név, az meg azért jó. A Júlia nagyon elcsépelt, a Sára meg nagyon ...nagyon régen használták. Ha a Mátét választod, mivel ez nem egy annyira modern név, mint a Patrik, ezért válassz hozzá hasonlót. Úgy értem elég hülyén nézne ki szerintem, ha mondjuk a fiú Kevin a lány meg Sára vagy Anna. Remélem érted mire gondolok. Én is eképp választok majd nevet a gyerekeimnek. Még ha nem is ikrek, akkor is furán néz ki, hogy az egyiknek régimódi a másiknak meg ultramodern neve van.:D
2010. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Sexylady válasza:
Maja és Máté nagyon aranyosak:)
2010. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Vivien, Máté:) és gratulálok majd írd meg végül mi lett a nwvük:)
2010. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Vivien,Norina,vagy Sára...ezekbél én sem tudok dönteni,de naggyából ez a sorrend.Fiúból a Máté
2010. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
ezek közül nekem a Júlia és a Sára tetszik a legjobban:)
2010. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Máté mellé legyen Maja.
2010. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!