Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este lehet a tápszerbe sinclac...

Este lehet a tápszerbe sinclacot keverni, hogy laktatóbb legyen?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen arányban kell? Azért kérdezem ezt mert valahol olvastam ilyen megoldást, bár eddig még nem hallottam róla. Éjszakára 240 ml tápszert szoktam neki adni, amit kétszerre eszik meg, de ezt szeretném csökkenteni úgy, hogy este jól belaktatom. Szerintetek?
2013. aug. 28. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor inkább Sinlacból csinálj tápszert és azt keverd sűrűbbre.

Ugyanis a Sinlacod úgy sűríted, ahogy akarod. Csinálhatod tápszerként, de tejpépként is akár.

2013. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányom most pár napja pépnek eszi a Sinemilt tápszerporral vagy a tejpépet tápszerporral. Nem alszik tovább reggel,mint eddig.De igy legalább vacsorázik,mert majdnem 3hónapja már nem hajlandó rá.Viszont 7hetes korától átalussza az éjjelt már.11hós lesz
2013. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én így adom már egy ideje estére.

Annyit teszel bele amennyit szeretnél ízlés szerint.

2013. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1,5 éves a fiam én Sinemillel sűrítem neki a tápit,de Sinlac-kal is csináltam régebben. Azóta csend van nálunk éjszaka,csak akkor kel ha szomjas vagy van valami baja :)
2013. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!