Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány darab body-ja van a...

Hány darab body-ja van a babádnak?

Figyelt kérdés

Ti is vagytok úgy vele,hogy nem tudtok otthagyni egy szép darabot az üzletben?Én elég sokszor. :D

Megszámoltam,hogy amit jelenleg hord a lányom csak az 52 darab.

7 hónapos


2013. aug. 28. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
4 hónapos, 10 db body-ja van. Ja, kisfiú.
2013. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Az enyémnek 6 db volt nyárra, de most már kezdenek kicsik lenni, vettem 3 db-ot egy mérettel nagyobbat és ha kell hordjuk még a kissé kinőtteket. 11 hónapos a fiam.
2013. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 éves a fiam, kb 20 db nyári bodyja van (ujjatlan+rövid ujjú). Télieket ugye kinőtte, azt még nem vettem neki.
2013. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
úgy 15 db, mind örökölt, soha nem vettwm még ruhát a gyereknek. 5hós lányka.
2013. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is kb 70 db body van, ennek kb a fele majd csak kb akkor lesz jó, ha 5 cm-et nől.

Nem vettem neki egyet sem, rokontól kaptuk, akinek van 2 fia.

2013. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vettem 4 db-ot ami új és jó állapotú,hogy legyen ilyen,amiben dokihoz-védőnőhöz elviszem. A többi maradt a nagytesókról és kaptam. Összesen 31 db van.
2013. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még sose számoltam össze. Ha mosni, vasalni kell, rengetegnek érzékelem. De nem vásárolgatok, ha nincs rá szükség. Eleve ritkán jutok el vásárolni, mert nincs kire hagyni őket, ők meg marhára nem élvezik... Plusz örököltünk, kaptunk is rengeteget, úgyhogy részemről ez nem túl nagy ügy, mert még az ízlésemet is eltalálják többnyire :).
2013. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

15 rövid ujju/ujjatlan vegyesen és 15hosszu ujju.De mindent kaptunk más babák után.Én nem vasalom neki már kb 2hónapos kora óta,mert utálok vasalni és mivel nem is kell semmit,így övéit sem vasalom.

Én marha soknak rézékelem a ruháit ígyis.de kaptuk,szóval elfér.Ami meg most pont jól jönne,az meg nincs :D

2013. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor csak én vagyok ilyen,hogy mindig veszek neki egyet.Én senkitől sem kaptam,mert nincs pici a családban.

Ez mind új.Legalább hetente 2-3 db-ot veszek neki,ujjonan.

Imádom,hogy olyan kis szépek. :D

De lehet le kéne állnom vele...

2013. aug. 29. 10:52
 10/10 anonim ***** válasza:
1 éves fiamnak kb. 10-15 db van az aktuális méretből. Ebből 2-3 db hosszú ujjú, a többi rövid vagy ujjatlan. Nálunk a hosszú ujjú pólóból van rengeteg. Én inkább akkor nem tudom otthagyni, ha jó áron van. Ma is vettem a Lidl-ből 4 db-ot 2000 ft-ért.
2013. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!