Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan tisztítjátok a...

Ti hogyan tisztítjátok a babátok száját belülről a szálpenésztől?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak a szájpadlásán fehér színű ,,lerakódás,, van,gondolom ez szájpenész féle.Elég,ha a Glycerinum boraxatum-ot(rózsavizet)használom rá,vagy ki is kell törölni neki pl textilpelussal? 4 hós a fiam,most kezdődik a fogzás,és nem szeretném,ha már úgy jönnének ki a fogai,hogy rosszak!!
2013. aug. 29. 15:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést,a kérdésemben szájpenészt akartam írni,csak elírtam!
2013. aug. 29. 15:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiamnak is most van szájpenésze, rózsamézet használok, kis gézlapra csepegtetem és kitörlöm a száját. Fontos ilyenkor a cumisüveget és cumit minden használat után kifőzni, játékait amiket szájába vesz azokat is sterilizálni mert visszafertőzheti. Nekem ezt tanácsolta a doki.
2013. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm..és ez a rózsaméz ugyan az mint amit én írtam?
2013. aug. 29. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak én rózsaméznek ismerem :)
2013. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor egyről beszélünk :))
2013. aug. 29. 15:35
 6/7 anonim válasza:

A kisfiamnál volt ilyen 3 hónapja. Nekünk elég volt rá a rózsavíz, kb. egy hétig tartott a kezelés. Egy gézlapra csepegtettem pár cseppet a rózsavízből és azzal határozott mozdulattal körbetöröltem vele belülről a száját. Ha szoptatsz, akkor minden szoptatás után a melledet is fertőtleníteni kell. Játékait és a cumisüvegét is.

Gyors gyógyulást kívánok! :)

2013. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is kedves utolsó :)
2013. aug. 30. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!