Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú, hányas méretű...

Milyen márkájú, hányas méretű és hány csomag pelussal készültök babátok érkezésére?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pampers Active baby 1 csomag 1-es, 1 csomag 2es (giga pack). Erre volt kuponom :)
2013. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi pampers premium care pelust használtunk az elején 1 es méretet kb. 2 hónapig. Nagyon jó volt soha nem folyt ki semmi és a popsija is gyönyörű volt tőle.
2013. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja arra készülj hogy 1 hónapban kb. 3 csomag 72 db-os el fog menni. Dm-ben lehet kuponnal olcsóbban venni mi mindig így vettük illetve néha akciós a tescoban is.
2013. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Eddig vettem 2 csomag Libero baby softot, egyik 1-es méret, 48 db-os, másik 2-es, 88 db-os. Van még 1 zacsi Pampers S&P 2-es, 68 db-os.

Vegyek még, vagy ezzel kihúzunk 2-3 hetet?

2013. aug. 31. 21:50
 5/10 A kérdező kommentje:
A giga pack mit jelent? Hol vetted?
2013. aug. 31. 21:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Pampers new bornt vettem, 1 csomaggal (28 dbos). Azt vittem be a kórházba. És örülök hogy nem tankoltam fel mert nem jött be. Amikor elfogyott, párom vett másikat. Egyébként az active vaby bevállt.
2013. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy butaság feltankolni pelusbòl,van bolt minden nap ès apa vagy te lemèsz megveszed.Mert lehet hogy amit vettèl az nem jön majd be.A pelenka meg drága mulatság.Ami neked van az bőven elèg egyenlőre.
2013. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért "kellett" feltankolnunk, mert falunk lakunk, és itt a boltban horribilis áron adják a nevenincs pelenkát. A városba beugrani pedig egyenlőre kacifántos, mivel kocsicsere előtt állunk. Eladtuk a régit és még nem vettünk újat. Az itt lakó anyósék kocsiját szoktuk kölcsönkérni ha valami kell sürgősen.
2013. szept. 1. 08:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elején elfogy napi 10 pelus is akár. Én még vennék, de 1-est. Én a Pamperst szerettem. Kisfiam 3570-el született, 2-es pelust vittem a kórházba. De apa hozott 1-es pelust, mert elveszett a 2-esbe. 1-es pelust kb. 1,5 hónapos koráig használt.
2013. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nehéz előre kiszámolni. Nekünk pl. 1-es méretből a libero jobban bevált, mint a pampers, mert abból csak napi 1 alkalommal folyt ki a széklete, a többiből többször (elég sokat termel egyszerre...). Ráadásul a második csomag 1-es méretet el sem tudtuk használni, mert kinőtte. Két hónapos, és már 3. méret kell neki. Én inkább több kisebb csomagot vennék különböző márkákból, és amikor kiderül, hogy melyik a jó, akkor vennék többet - valakit biztos meg lehet kérni, hogy segítsen ebben, gondolom, nem csak ti jártok a városba vásárolni.
2013. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!