Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Családi vagy kertes házban...

Családi vagy kertes házban lakó anyukák kint meritek hagyni kisbabátokat egyedül a babakocsiban? Teraszon, udvaron?

Figyelt kérdés
3,5 hós a kisfiam ebéd után "rászoktunk" a sétára ezt annyira megszokta, hogy nem is hajlandó elaludni ilyenkor csakis a levegőn babakocsiban...kellene menni sétálni de nem ám 1 órát! min. 3-at! Nekem pedig annyi dolgom lenne itthon..persze tudom házimunka megvár...most kint hagytam az udvaron legalább fel tudnék mosni...de állandóan rohangálok ki hozzá, hogy minden rendben van-e?
2009. nov. 1. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi családi házban lakunk és van 2nagy német-juhász kutya,ezért nem hagynám kint soha egyedül,zárható a terasz de a kutyában nem lehet megbízni de nem írtad hogy nálatok van -e kutya!Ha nem lennének akkor talán kint hagynám de akkor se lennék nyugodt, biztos Én is szaladgálnék ki!De ha ebéd után a kiságyba szoktatnád akkor ott nyugodtan aludna és te is tudnád végezni a dolgot és utána mennétek sétálni!
2009. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ez a kiságyba szoktatás nekem is eszembe jutott gondoltam kipróbálom...hát azt az ordítást..3x próbáltam nem ment:( azért majd próbálgatom mág holnap holnapután...egyébként nekünk is van kutyánk egy kis vizsla nagyon jóban vannak a babával Ő itt bent is lakik a lakásban de csak az előszobábig jöhet. Megbízom benne, lehet nem kellene? Egyszerre szültünk a kutyus meg én:) úgy szereti a babát mint a sajátjait:)
2009. nov. 1. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam elmúlt 10 hónapos. 2-3 hónapos kora óta legalább napi egy alvását a babakocsiban tölti, a szabad levegőn, lehet pár fok vagy eső, a teraszon van, ami félig zárt csak. Én ráteszem a szúnyoghálót és egy rögzítővel lekötöm, így ha felébred, nem is tud felülni, hanem elkezd "beszélgetni" a maga nyelvén, és már kint is vagyok nála.Nálunk 2 pici kutya van, udvari kutyák, néha felébred az ugatásuktól, de amúgy felugrani a kocsira nem tudnak. Nekem nagyon jól bejött a babakocsiban altatás.

2009. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kint hagytam a lányomat a teraszon, az ajtó előtt bébiőrrel a babakocsiban, ő szeptemberben született, és jókat aludt kint. Rá-rá néztem, v apa figyelte.

Én is ilyenkor porszívóztam, feltöröltem, stb.

2009. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmnek bezárható a terasz, így kint hagyta aludni.

Nekünk nincs ilyen, van viszont egy kis előszoba (szélfogó), ha muszáj, akkor ide teszem ki a lányomat aludni az ajtóba (amúgy is itt parkol a babakocsi), de az ajtóba beállítok "barikádnak" két összecsukott széket, nehogy a kutya bejöjjön. Sosem tudni. De ez csak enyhébb időben jó megoldás, mert kihűl a ház.

Kutya mellett nem szabad kint hagyni.

A bébiőr jó megoldás lehet, mert zárt ajtónál is meghallod, ha van valami.

De csak biztonságos helyen hagyd, alaposan befékezett kocsiban.

2009. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
persze.
2009. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is van kutyánk, és egy percre sem bízom meg benne. A kisfiam csak akkor aludt a teraszon, ha valamelyikünk ott volt vele.

Nem ijesztgetés, de hány esetet hallottunk, amikor a saját kutya bántotta a kicsit?

2009. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!