Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az igaz lehet, hogy azok a...

Az igaz lehet, hogy azok a babák akik sokat vannak a gyerek ágyban azok sokkal hamarabb elindulnak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, sőt!
2013. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor tanul meg hamarabb járni, ha minél többet gyakorol. Ahhoz pedig az kell, hogy ne az ágyban gunnyasszon állandóan. Tehát nem, nem igaz ez a felvetés.
2013. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon nem igaz.
2013. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert az egyik babás ismerősöm ezt olvasta valahol az ő lánya is sokat volt kiságyba és még nem volt 1 éves, amikor már egyedül ment.
2013. szept. 3. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez butaság.Max elöbb áll fel,ha mindig benn van,mivel nem sokfelé tud kúszni mászni.De járni elég nehéz amúgy is egy nem teljesen kemény és stabil dolgon.
2013. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, èn lànyom percet sem volt kisàgyban de 6 hònaposan felàllt, 9 hònaposan elindult...
2013. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig van ebben valami, csak nem ilyen egyértelmű az összefüggés. Amelyik baba gyorsabb a szellemi fejlődésben, az általában lassabb a mozgásfejlődésben és fordítva. Tehát ha egy baba egész nap a kiságyban, járókában van, és keveset foglalkoznak vele, az értelemszerűen lassabb szellemi fejlődéshez, tehát gyorsabb mozgásfejlődéshez vezet. Persze nem minden esetben van ez így, de nagy átlagban így működik a dolog.
2013. szept. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Az is benne lehet ebben a dologban, hogy a kiságy inkább felállásra ösztönzi a babát, mert nem sok hely van kúszni-mászni. Emiatt lehet, hogy előbb feláll, és előbb kezd el járni. De ez nem egy előnyös dolog, sőt. A mászás és annak több hónapig történő gyakorlása nagyon fontos, ha ez kimarad, vagy lerövidül a mászós időszak, az később különféle problémákhoz, például tanulási nehézségekhez vezethet, szóval egyáltalán nem szabad erőltetni, siettetni a felállást, járást. Ezért is káros a bébikomp, vagy a baba vezetgetése.
2013. szept. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Igen sztem is így van, az én lányom csak akkor van a kiságyban amikor alszik, egyébként meg mindig velem van a nappaliban és ott játszunk, meg kúszik mostmár előre is sztem nemsokára elkezd mászni is. Ezt a kérdést azért tettem fel mert ezt így hallottam és kíváncsi voltam, h mások hogyan gondolják. Köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 4. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!