Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Rosszabb" a 3 hós oltás mint...

"Rosszabb" a 3 hós oltás mint a 2 hónapos, érdemes rögtön kúpot adni ha hazaértünk, jobb a nurofen / panadol mint a kúp?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk se a 2, se a 4 hónapos oltásnál nem volt gond, de a 3 hónaposnál úgy bedagadt a lába, hogy órákig görcsösen sírt. Amint megkapta az oltást tegyél rá vizes zsepit és hagyd is rajta / nekünk harisnyás időszak volt, amikor kapta, így könnyű volt rajtahagyni /, fél óránként cserélgesd. Kúpot ill. fajdalomcsillapítót csak akkor adj, ha lázas v. fáj neki.
2008. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom tegnep kapta meg a 3hós oltást. Nem volt rosszab, csak hamarabb belázasodott. Már dél körül adtam neki panadolt és estére kúpot. A kúp gyorsabban hat de nem nagyon szereti a baba. A panadol finom csak sok a 3 mili neki egyszerre, nincs hozzászokva a kajához és nehezen nyelte le. Ma reggel nem volt lázas, csak hőemelkedése van de szerintem még ma nyomok neki egy kúpot estére ha rosszabbul lesz.
2008. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a 2 hósnál nem volt láz, a 3 hósnál igen, de lehet hogy azért mert kettőt kapott egyszerre (kapott egy meningo ellenit is). Kúpot felesleges adni neki addig amíg nem lázasodik be, hisz lehet hogy megússzátok láz nélkül. Nekünk a kúp nagyon bevállt én még nem használtam mást, szerencsére nem kellett.
2008. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!