Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktak adni pénzt a gyerekorv...

Szoktak adni pénzt a gyerekorvosnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítsetek már nagyon tapasztalatlan vagyok ilyen téren,

mindig amikor beviszem hozzá a 8 hós babámat akkor mindig aranyos meg kedves hozzánk. Jól bánik a gyerekkel, még a telszámát is megadta, ha van valami bármilyen probléma akkor ezen a számon elérhetnek.Rendes nagyon, de inkább ne pénzt adjak neki hanem valami fajta ajándékot? Nem tudom. Pleeeeeeeeeeezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz


2013. szept. 5. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szokás! Mndjuk mi nem adunk és nállunk is ilyen a gyerekorvos. Most Gondolj bele 18 éves koráig odahordod MIndig ha úgy érzed nagyon ranyos adsz neki pénzt vagy ajándékot?. Szerintem nem kell. Nekem anyukám csinálta azt amikor már átmentünk a felnött orvoshoz ,hogy akkor vettünk neki egy nagyobb ajándékot megköszöntük 18 év kedvességét és bucsút intettünk. DE igazából ahogy érzed de én szerintem még nem kell.
2013. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szokás a gyerekorvosnak pénzt adni, csak akkor, ha házhoz kell jönnie (nálunk ez 20km mivel nem a körzetihez járunk). Esetleg névnapjára vigyél neki valami apróságot. Mivel nálunk a családból több gyerek is hozzá jár ezért mi ajándékcsomagot szoktunk neki készítetni és természetesen az aszisztens is kap a névnapján.
2013. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam sem pénzt, sem ajándékot.

Nálunk az a szokás, hogy a gyerekek mindig kapnak egy kis játékfigurát a vizsgálat után. (Pl kindertojásból, vagy bármilyen kisebb játékot, amit már nem használunk. Azt szoktam vinni, meg azt szokta kérni is, hogy vigyünk, ha tudunk

2013. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért is fizetnél olyan ellátásért amiért már TB fizetsz? Az más ha kimegy házhoz akkor kérhet.. de ez a dolga.. ne essünk műr túláűzsdokba.. ne ap énzért legyne kedves és jó orvos!
2013. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi mindenkinek a hasznos válaszotokat-
2013. szept. 5. 09:34
 6/9 anonim ***** válasza:
nem, csak ha extrán ő jön ki házhoz, de ezt az elején ő el is mondta, hogy az pénzbe kerül
2013. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam adni, de csak mert az elején letisztáztuk, hogy ő nem kér, és el sem fogadná, ez a kötelessége. Mi ennek persze örülünk, szed ő be eleget a magánrendelésein. :D
2013. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
névnapra és karàcsonyra kap mindig egy 20ast az aszisztens meg a védőnő meg egy 10est.
2013. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eszembe nem jutna pénzt adni neki.

A hentes is mindig kedves és szép húst ad nekem, mégsem adok neki sem plusz pénzt.

2013. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!