Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak Aloés natúr gélt a...

Adjak Aloés natúr gélt a kislányomnak (8 hónapos), aki anyatejes de naponta háromszor szilárdat is eszik a cici mellett?

Figyelt kérdés
Megfázásos betegségek ellen és úgy általában gondoltam... Gondolom, jobb mint a Cebion vagy más mesterséges vitaminok. Vagy szerintetek, ha anyatejes, akkor fölösleges? Köszi.
2009. nov. 2. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdésem van: Minek adnál natúr aloés gélt a gyereknek? A cebion sokkal jobb egyébként, főleg egy olyan pici gyermeknek, mint a kislányod.
2009. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 5 hónapos és születésétől kapja. Anyatejes a mai napig.

A Cebionról sokat nem tudok, de tudtommal szintetikus. Legalábbis a használatiban benne avn a felhívás a mellékhatásokról. A szintetikus vitaminok hatóanyagának csak tört része hasznosul.


A gélben van C vitamin (is) és az emberi 350 összetevőkből kb.240 benne van, ami azonnal felszívódik, mert nem kell a szervezetnek átalakítani. Nem én mondom, orvosok mondták így, azért írom ide le.

Azért teszel vele jót, mert segíti az immunrendszer kialakulását, tisztítja és méregteleníti a bélrendszert, így sokkal ellenállóbb lesz a babád immunrendszere (ami ugye ott található ) és a bélbolyhok is sokkal több tápanyagot tudnak majd hasznosítani.

Ha van még kérdésed a gélről vagy más termékről, privátban szívesen segítek, hogy melyik mire jó.

Szép napot!

2009. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, nem kérdeztem, de gondolom a Forever (FLP) sárga kannás gélt írtad.
2009. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ehez nem tudok hozzaszolni, csak elmondanam, hogy a babam 10 honapos, anyatejes es mar ketszer volt beteg, az anyatej sem ved meg mindentol. pedig nagyon vigyazunk ra, de ebben az idoben elkerulhetlen, nem lehet burokban nevelni. az apja orvos es hazahozza a korhazbol a fertozeseket sajnos.
2009. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt kapja születése óta,szereti nagyon,és még nem volt beteg.8 hós baba anyukája
2009. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek. Megrendeltem. Kedves második, írok privit, mert több mindenünk is van a FLP-től és szeretjük.
2009. nov. 2. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!