Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Eladjam vagy ne?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves, van egy Espiro Vector air tipusú 4 az 1- ben babakocsink, de szeretnék neki egy sportbabakocsit venni,mert ezt a mostanit már eléggé unom. :-)

Arról nem is beszélve,hogy a mózeskosár részét nem használtuk csak 3 hónapig és ott áll a szekrény tetején bezacskózva. Namármost... nem tudom,hogy eladjam ezt a babakocsit és vegyek egy sportot,ami kisebb, így könnyebben buszoznék vele, vagy hagyjam meg és használjam ezt,aminek szintén van sport része,csak mégse olyan és már a színe se tetszik annyira. A kérdésem tehát hogy lesz még nekünk szükségünk erre a nagy babakocsira,vagy adjam el? Ti hogy csináltátok?


2013. szept. 5. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyém még csak pocakban van, és kapunk egy babakocsit. Eddig minden ismerősöm úgy csinálta, hogy megvette a méregdrága új baba kocsit hordozó, mozes és sport rész aztán kb. a gyerek 6 hónapos korában eladták mert rájöttek, hogy egy esernyőre csukható baba kocsi sokkal de sokkal jobb, és teljesen fölösleges volt a méregdrága új kocsit megvenni. :D Tehát igen add el, mert nem fogod már semmire sem használni kivéve ha szeretnétek még babát. Vegyél egy használt olyan kocsit amivel könnyen tudsz közlekedni.
2013. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én így gyűjtöttem össze 4 babakocsit :).

Én is tipródok rajta, hogy eladjam-e az egyiket (vagyis inkább kettőt, csak az egyik most kölcsön van adva), de mivel tervezünk még kistesót, lehet, hogy neki még jó lenne.

Ti nem terveztek már több babát?

Meg az is kérdés, hogy nem szokott például aludni benne? Mert akkor jó, ha megtartod a nagyobbat (is).

Tömegközlekedni én vettem egy kicsi sportkocsit, de használjuk a nagyot is, ha nem kell buszra szállni.

Szóval én a helyedben megtartanám, és mellé vennék egy kicsit.

2013. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is add el! Én is, és az összes ismerősöm eladta a multifunkciós babakocsit. Nagy helyet foglal. Kerülgetni a mózest meg a hordit felesleges. Egyszerűbb egy sportbabakocsival!
2013. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!