Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eladjam és lecseréljem a...

Eladjam és lecseréljem a kisfiúnk baba ruháit, ha a tesó lány lesz vagy inkább kisfiú ruhákba öltöztessük az elején, ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát, ezen én is gondolkoztam. Első babám fiú és szeretnénk majd kistesót. Szerintem én a sárga, zöld, hasonló színű rucikat tuti meghagyom, kék bodyt esetleg itthon adok rá, valami alá. Pizsit szintén itthon. De vannak vagány rövidnadrágjai, pólói a fiamnak (1-2 db csak), azokat utcára adom rá, no ezeket már kislányra nem adnám. Szóval: szerintem párat otthon lehet, de utcára már inkább ne. :) Én így tervezem.
2010. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekünk is sok kék van de nagyon jól áll mert szürke szeme van a babának...


ami nagyon markáns fiú minta azt eladnám de otthonra még jó lehet játszóruhának

az elején mindegy vegyetek egy pár kimenős szép ruhát de még ráér fél évesen is ...

2010. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor megtudtuk, hogy jön a kistesó, mi is tanakodtunk ezen, de végül arra jutottunk, ha ellenkező nemű lesz, akkor lecseréljük a ruhatárat. Végül ugyanaz lesz a neme, így probléma megoldva. De engem zavarna, ha a lányos ruhában lenne a fiam, vagy fiús ruhában lenne a lányom.

Így is tök ideges vagyok, mikor a fullrózsaszín, fullhabosbabos fülbevalós szöszi lányomra megkérdik, hogy fiú-lány???

Mondjuk úgy cseréltem volna le a ruhatárat, hogy elvateráztam volna a lányom ruháit, és vateráztam volna klassz fiúruhácskákat.

Így viszont a hugi örökli a nővérke ruháit :)

2010. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk kislány az első, de elég sok uniszex ruhánk van.

Ha a második fiú lesz, a rózsaszín ruhákat persze nem adom rá, de a piros, kék, sárga, barna, fehér,... cuccokat simán!

Még nem tudjuk a nemét.

Ha fordítva lennének a dolgok, és fiam lenne az első, nem problémáznék rajta. Itthon mindegy, hogy mi van rajta, de pl. egy sötétkék (fiú)nadrág jól mutat egy kislányos, citromsárga pulcsival. Szóval csak hozzávennék a meglévő készlethez egy-két lányos darabot.

2010. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket!
2010. júl. 26. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!