Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szabad kisbaba...

Miért nem szabad kisbaba mellett az ultrahangos párologtatót használni?

Figyelt kérdés

Most olvastam,csak azt nem h miért nem lehet.

Nekem az van.

Most dobjam ki?


2009. nov. 2. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehogy kidobd! Nekünk is az van.A gyerekorvosunk javaslatára vettünk azt.Azóta jobban alszik és nem kell fel inni.
2009. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erdekes. Akkor miert gyart pl. A Chicco is ultrahangos parasitot? Meg a Philips Avent es a tobbi babacikk gyarto...

Nyugodtan lehet ultrahangos parasitot hasznalni baba mellett.

2009. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.Mi 1 kruppos roham után vettünk.Az viszont igaz,hogy az ózonos funkció használatát 3 éves kor alatt nem ajánlják,de ez jelezve van az ilyen készülékeken.
2009. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi az hogy ózonos?

Nekem valami ilyen van rajta,h IONIZÁLO.

Azt lehet?


Bocsi,de tök hülye vagyok ezekhez....

2009. nov. 2. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Majdnem az osszes ultrahangos ionizalos is egyben. Az ozonos meg egy plussz, azt nem mindegyik tudja. Szoval a ketto nem ugyanaz. Nyugodtan hasznald a parologtatot.
2009. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ionizációs poz. oxigén ionokat bocsát ki,azok megkötik a szennyező anyagokat,allergéneket a levegőben.Az ózonos pedig más kötésben (O3) lévő oxigén molekulákat bocsát ki.Más a hatása is.


[link]


[link]

2009. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!