Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszú repülőútra mit vigyek...

Hosszú repülőútra mit vigyek egy 14 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Összesen 14 órát fogunk utazni, amikor idefele jöttünk még pici volt, elég volt szoptatni, de vissza kell mennünk Magyarországra az oltása miatt. Azt szeretném tudni, hogy milyen kaját vigyek neki, egyáltalán lehet-e, illetve mivel kössem le, ha nem alszik? Nem lesz ülőhelye, végig az ölünkben lesz, vagy gondolom szaladgálni fog fel-alá. Köszi előre is a tippeket!
2013. szept. 6. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Én ilyenkor mazsolát szoktam vinni, nagyon jó nasi fel- és leszállásnál persze az itatás mellett. Előre csomagolt, melegíthető (tálcás) bébiételt, tejport és gyümőlcsjoghurtot szoktunk még vinni.

Az én lányom elég nyugodt, általában könyvekkel foglaljuk le, meg iPaddel. Lehet rá tölteni FisherPrice-os játékokat, órákig elvagyunk vele. Ha elfárad, vagy apa vagy én felállunk, és alszik a helyünkön. Ha jófej a személyzet, ilyenkor keres üres helyet nekem vagy apának (ha van)..

Jó utat nektek :))

2013. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a válaszod! A tálcás melegíthető bébikajának van valami neve is, csak mert lehet, hogy itt nálunk nincs is ilyen, de ha mondasz valami gyártócéget, akkor lehet, hogy rá tudok keresni neten.


Ment a zöld pacsi! :)

2013. szept. 6. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!