Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kisfiunkkal szeptem...

17 hónapos kisfiunkkal szeptemberben külföldre utazunk. Miket vigyünk magunkkal a 3 és fél órás repülőútra?

Figyelt kérdés

Gondolok itt játékok, étel, ital...ami praktikus, kis helyen elfér.

Köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 24. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok türelmet.

Nekem a lányom halálra idegesítette a többi utast, én meg kínlódtam emiatt, de nem tudtam sokat tenni. Ha hagyom magam felidegesíteni ezzel, akkor már annyi nyugalmat sem tudok sugározni felé, amennyi mindenképp kellene...


Szerintem pár kedvenc játékot vigyél, egyébként úgyis a gépen levő dolgokkal/emberekkel fog "szórakozni".

És innivalót! A babára való tekintettel felengednek folyadékot.


Ha szerencsétek lesz, jól bírja majd!

Jó utat!

2010. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vigyél neki valami nasit amit szeret,és amivel sokáig el tud matatni,és vegyél egy uj játékot,amit csak fent a repülőn kapjon meg!
2010. aug. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Remélem jól fogja viselni.
2010. aug. 27. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!