Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolcon a csípőszűrésre...

Miskolcon a csípőszűrésre kell időpontot kérni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 16:03
 1/6 A kérdező kommentje:
A gyekben van már csak, úgy tudom.
2009. nov. 2. 16:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a GYEK-be kell menni, de időben kérj időpontot, tavaly augusztusban kértem időpontot, s november közepére kaptam.
2009. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Húúú én nem is gondoltam, hogy ilyen sokára adnak.Pedig holnap kapjuk meg a beutalót.Köszike.
2009. nov. 2. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam, hogy tavaly novemberre... :-)
2009. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam hogy tavalyi, de akkor most vajon mikorra fogok kapni, ha tavaly még volt a vasgyáriban is mostmeg már csak a gyekben van.Pedig már 4 hós a lányom akkor csak jövőre kapunk időpontot, akkor már nincs is értelme szinte.Nem értem én ezt.Akkor miér nem mondják születéskor hogy kérjek időpontot.A dokinőnk is csak most mondta.Na mindegy.
2009. nov. 3. 07:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Na kaptam is január közepére, ezt nem várjuk meg.Így megtaláltam a vasgyári sztk-t ott már jövőhétre aptunk így oda megyünk.Azért köszike:-)
2009. nov. 3. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!