Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiamnak adhatok...

7 hónapos kisfiamnak adhatok köhögésre lándzsás útifüvet, ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább elvinném orvoshoz, hogy kiderüljön, hogy van-e lerakódás a tüdőn és akkor köptető kell. Ha meg száraz köhögésről van szó, akkor pedig köhögéscsillapító. Én nem igazán vagyok megelégedve a lándzsás útifűvel, mert nem kifejezetten vagy köhögéscsillapító vagy csak hurutoldó. Jót tesz, meg minden, de ha van lerakódás, azt nem szaggatja fel. Abból pedig komolyabb gond is lehet. Bár köhögéscsillapítónak lehet jó lenne, de én biztos orvoshoz vinném, hogy pontosan kiderüljön a köhögés jellege.
2013. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál nem halott semmit a tüdején nem is kaptunk rá semmit de én már aggódok és ezt a lándzsás utifüvet ajánlották
2013. szept. 8. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Lándzsás utifű nekünk bevált. Szerintem felszagatja a lerakódást is, ha veszel akkor a Jutavites terméket választd, mert az alkoholmentes. A Dr. Theiss alkoholos. Gyógyszerészt mindenképp kérdezd meg mit gondol, a 10 hónapos fiamnak már mertem adni.
2013. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!