Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Norina névről mi a véleménye...

A Norina névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 16:00
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Valamint a Narina, Larina névről?
2013. szept. 8. 16:01
 2/26 anonim ***** válasza:
Inkább a Norina, az szép, egyszerű
2013. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Én eleve az "ina" végű női neveket nem szeretem.

Ismerek egy Norinát, hát szegény kislány nem sikerült túl jól, plusz az anyukája is egy sárkány, szóval nekem ezek miatt elég rossz véleményem van róla. De ettől még neked lehet tündéri Norina kislányod, akihez remekül illene a név! :)

2013. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
A másik kettőt pedig inkább ne erőltesd szerintem.
2013. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek! :) Felétek mennyire gyakoriak? Pl. Nálunk (Dél Mo.) eléggé, de nagyon tetszik. A másik kettő pedig felénk nem túl népszerű :) A Norina azért tetszik, mert egy kislány szerintem aranyos Norci becézéssel :) ebből kiindulva a Narina- Narci már annyira nem..a Larina -Larci pedig talán aranyos :) van egy ismerősöm, aki szerint a Larina és a Norina közönséges...gondoltam, megkérdezlek titeket is.
2013. szept. 8. 16:19
 6/26 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem (aki ismer Norinát) hogy milyen életkorban elterjedt a név? Mert itt felénk olyan gyakori, mint a Hanna, Anna, Emma, Lili, Zoé. Ezért néztem még a másik 2 nevet. :) pl. felnőtt Norinát 1et ismerek
2013. szept. 8. 16:21
 7/26 anonim ***** válasza:

Inkább a Norina. De persze függ a vezetéknévtől is. Én 1-2 Norinát ismerek, annyira nem gyakori szerintem.

Sokat ízlelgesd, több szempontot vegyél figyelembe névválasztásnál, pl becézés, vagy mi néztük, hogy ne legyen túl közel a név és a szülinap.

Kislányom Léna lett, ha most várnék kislány tutira nem ezt a nevet választanám, de akkor a másik kedvencem a Líza volt, no azt sem választanám már:)

2013. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és a Dorina?
2013. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Szerintem szép a Norina! Én egyet sem ismerek.

OFF: Nekem Dorina lett volna a babám ha kislánynak születik, de kisfiú lett.

2013. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom második neve Norina, nálunk nem elterjedt név Zalában a kislányomon kívül egyet ismerek, többet nem, mondjuk hozzánk később érnek el a gyakran adott nevek, mint a Benett kisfiam 6 hetes, mikor született azt mondta az anyakönyveztető egészen az előző hétig nem is hallotta ezt a nevet, egy hét alatt a 6. Benettet anyakönyvezi. A másik kislányom pedig Zoé ez sem elterjedt szintén csak egyet ismerek akit így hívnak. Norina kislányom két és fél éves, Zoé pedig három és fél!
2013. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!