Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékai vannak 1 éves...

Milyen játékai vannak 1 éves gyermekednek, ill. mikkel szeret játszani?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam eléggé unatkozós fajta, semmilyen játék nem köti le 5-10 percnél tovább. Ötleteket szeretnék.
2013. szept. 9. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk sem a nyugodtan ücsörgéséről híres a gyerek! :) Van többféle formabedobó, beszélő kutyus, zenélő játékok, sok plüss, építőkocka. Mindennel akkor szeret leginkább játszani,ha mi is odaülünk mellé,akkor elnézegeti teszi jobbra-balra a játékait. Én úgy szoktam az unatkozását kicsit elmúlasztani,hogy elteszem egy dobozba a játékok felét,kb 2 naponta cserélgetjük,van amit ritkábban veszünk elő,olyankor azoknak a játékoknak nagyon örül. A mondókák,táncolás,mindenhova felmászás a kedvence..
2013. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csörgő-zörgő-zenélő játékok,formabedobó,nagy autó. Ezeket imádja,ideig-óráig le is lehet foglalni :) amit nem tud megunni a szekrény és ajtó nyitogatása,persze felügyelet mellett.
2013. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!