Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2008 április végén, május...

2008 április végén, május elején született babák anyukái: Milyen volt a tavalyi karácsonytok?

Figyelt kérdés
Babátok hogy élte meg? Milyen ajándékokat kapott, azok közül melyik lett a nagy kedvenc akkor vagy később? Külön főztetek neki erre a napra is?
2009. nov. 3. 16:06
 1/7 anonim válasza:
IKREIM VANNAK 2008 ÁPRILISIAK. A TAVALYI KARÁCSONY MÉG NEM SOK MINDENT JELENTETT NEKIK. AZ ÉTELKÜLÖNLEGESSÉGEKET ÖK MÉG NEM ÉRTÉKELIK. VAGY MEGESZIK VAGY NEM. MIND A KETTEN VÁLASZTOTTAK MAGUKNAK 1-1 PLÜSS ÁLLATKÁT AZÓTA IS AZZAL FEKSZENEK ÉS KELNEK. SZERINTEM NEM ÉRDEMES JÁTÉKBA FEKTETNI HISZEN 5 PERC ALATT VÁLTANAK.
2009. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom május 19-én született.

Kapott sütifaló bödönt, meg zenélő macit de az előbbi jobban tetszett neki! Meg kapott 4 bruder játékautót amit elvileg 3 éves kortól ajánlott, de nagyon okosan tologatta és vizsgálta őket még most is azok a nagy kedvencek!!!

Különösebben nem nagyon csináltuk másképpen a dolgokat, talán annyival volt másabb az a 3 nap, hogy mentünk rokonokhoz és többet voltunk itthon együtt!

Üdv egy 17 hónapos kislány anyukája aki 16 hetes kismama is.

2009. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a fiam 2008. május 17-én született.

a karácsonyból nem fogott fel sokat még. a fa tetszett neki, meg a sok fény...

kapott etetőszéket, kompot, ruhákat, plüss kutyát, zenélő vonatot, zenélő farmot, hintát....

nem főztem neki, üvegeset evett.

2009. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Májusi közepi leánykám van. nagyon élvezte, hogy összejött a banda. Tolongtunka lakásba 4 gyerekkel, 6 felnőttel. Imádta a zsibongást csöppet nem unatkozott, bontogatta az ajándékokat, a papír jobban érdekelte mint az ajándék maga. Bambulta a csillogó villógó fácskát, megpróbálta letépni a díszeket. Szóval ő élvezte, mert eleven leány.

Huh az ideit már nagyon fogja élvezni, nagyon kivi vagyok rá. NAgyon bírta hallgatni a karácsonyi dalokat amiket mi énekeltünk.

2009. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a kérdés!A lányom idén májusban született és nagyon várjuk az első hármasban eltöltötött karácsonyt.Kivéncsi vagyok mit fog szólni a fához és a nyüzsihez.
2009. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám idén május 4-én született. Mi is nagyon várjuk a karácsonyt, különleges lesz, a kisbabánk jelenléte miatt. Ruhákat szeretnénk kaőni ajándékba, és járássegítőt. Hintának is örülnénk.
2009. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Az én lányom is 4-én született :)

Jó babázást mindenkinek!

2009. nov. 6. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!