Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet egy újszülöttet jó...

Lehet egy újszülöttet jó minőségű baba fürdetővel fürdetni (picike a vízbe), vagy van bizonyos idő míg kötelező a fürdető krém?

Figyelt kérdés
Milyen az a fürdető krém,mi a neve?Olyan mint a recept nélkül is kapható naturlandos amit felnőtteknek is írnak ha ekcémás vagy érzékeny a bőre?Az miért jobb mint egy fürdetős víz?Pláne ha utána olajozzuk krémezzük a baba bőrét?
2013. szept. 12. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Pontosan az allergia és egyéb dolgok elkerülése végett a babákat 6 hónapos korig kizárólag gyógyszertári dolgokkal ajánlott fürdetni és a bőrüket kezelni. Tehát popsikenőcs, testápoló szintén gyógyszertáriak.

Nekünk azt a Naturland-os fürdőkenőcsöt írták fel.

2013. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen kikötés. Én egyetlen egyszer használtam,nem tetszett. Naturlandos, a neve (ki se tudom mondani)unguentum hydrophilicum nonionicum. Mosdókenőcs. Hogy jobb-e,mint a babafürdető?szerintem nem. Az én kisfiamnak száraz volt a bőre újszülöttként. Hámlott is rendesen. Én még csak nem is márkás fürdetőt használtam.Na persze azért nem is leghitványabb, legolcsóbbat vettem. Viszont fürdetés után mindig bekentem BABE testápolóval.Gyorsan és szépen rendbe jött a bőre.
2013. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó minőségű 0+-os vagyis újszülött kortól is használható termékre nem sok esély van hogy allergiás lesz,van aki nem a gyógyszertárira esküszik és próbálkozott mással is az újszülöttnél?
2013. szept. 12. 16:29
 4/10 A kérdező kommentje:
2.köszi Baba testápolónk nekünk is van :) meg jó minőségű fürdető.na igen erre voltam kiváncsi mert én ekcémás voltam és kaptam ilyen kenőcsöt nos a kukában landolt! :)
2013. szept. 12. 16:30
 5/10 A kérdező kommentje:
*BEBA testápló
2013. szept. 12. 16:31
 6/10 A kérdező kommentje:
még a védőnénitől kaptuk egy zacsira való kis termékminta.
2013. szept. 12. 16:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam születésétől kezdve kb 3 éves koráig a sokak által szidott Johnsons fürdetővel fürdött. Azóta Baba tusfürdőt használunk.

Soha nem volt bőrproblémája, nagyon szép a bőre.

Nyilván ha nem bírta volna, akkor váltottunk volna valami felírt krémre, de erre nem volt szükség.

2013. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SzCJudit ***** válasza:
Én is babét használok a kezdetektől, fürdetőt és testápolót. Megkérdeztem a doktornőnk véleményét és rámondta az áment, mivel a babé is hipoalergén.
2013. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ezt a fűrdetőkrémet kiváltottuk, de kb.2x használtuk. Mi fűrdés előtt masszázsként sima konyhai olívaolajjal bekentük és utána bio olívaszappannal fürdetjük a mai napig (11 hónapos, de most már nem kenjük és nem masszírozzuk). Abszolut nem szárítja a bőrét, sőt gyönyörű a bőre.
2013. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én és a fiam is szó szerint allergiásak vagyunk a gyógyszertári fürdetőnek nevezett valamire. Az én kézfejemről darabokban szedtük le a bőrt, a fiamnál meg ekcémát hozott elő. Mivel mindenki hülyének nézett fél év alatt kétszer próbálkoztunk vele, mindkétszer így jártunk. Akkor váltottunk Johnsosnra. Tudom, hogy sokan szidják, és tele van kőolajszármazékokkal, stb, de mégis, amióta azt elkezdtük használni, a fiam és az én bőröm is olyan szépen helyrejött, azóta se volt gond.

Most a 2. gyereknél már ki se fogom váltani, vettünk újra Johnsosnt.

(Ja és olajozni, krémezni kizárólag a nagyon száraz bőrű babákat kell, ha nincs semmi baja, szép a bőre, nem kellenek ezek sem.)

2013. szept. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!