Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 150 ml-es cumisüveg hasznos?...

150 ml-es cumisüveg hasznos? Mire szoktátok használni?

Figyelt kérdés
Ha anyatejes a babátok, akkor összesen hány cumisüveget használtatok, azok hány ml-esesk voltak?

2013. szept. 14. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:

ez kétértelmű.

ha anyatejes akkor a ciciből szopik,és a cumisüveg teáztatásra kell csak vagy egyébre.

ha nem szopik és fejni kell,akkor kell az üveg.

én kifőztem az üveget,és igen kell ennyi mililiteres

mert én egyik mellből fejtem le csak 130 ml anyatejet

..na meg későbbre is jó az,mondom teáztatásra,vagy tápszer ivásra

kell az a 150 ml üveg.

kb 2-3 db kell belőle..

2013. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Aha én is erre gondoltam, illetve most le van akciózva a két db. 150 ml-es, csak eltűnődtem, hogy ilyen piciből nem túl sok-e. (Nem szeretnék átesni a ló túloldalára és összevásárolni felesleges dolgokat.)

Akkor ha egy pici baba nem tápszeres, és az anyukája tudja szoptatni ciciből, ott nincs is szükség nagyobb cumisüvegre?

2013. szept. 14. 11:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg teljesen felesleges ilyen kis cumisüveget venni. Nekünk volt, de a második gyereknek biztos nem fogok venni. Nagyon hamar "kinőtte". Amíg nem iszik sokat addig tudsz a 260 milisbe kevesebbet tölteni.

Az hogy mennyi kell attól függ mire akarod használni. Ha igény szerint szoptattod lehet hogy egy sem kell. Ha akarod itatni vízzel és/vagy teával, akkor kezdetnek 2, utána meglátod, hogy egyáltalán beválik-e az a márka, amit először vettél.

2013. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tápszeres a fiam.Egy darab ilyen méretű cumisüvegünk van.Abból tápszert nem,csak vizet kap.Mondjuk én teát még egyáltalán nem adtam neki majd lehet télen.Arra is jó lesz szerintem,de ahogy írták jobb a nagyobb
2013. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most elbizonytalanodtam :)

Arra gondoltam, hogy inni elég lehet a 150 ml egyszerre, hiszen a felnőtteknek is van 2 dl-es pohara...

2013. szept. 14. 11:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekunk ketto 125 ml-es van, azokbol teat vagy vizet iszik. Nalunk jo hogy van ketto, neha ugyanis nem talaljuk az egyiket, mert a kis tulajdonos eltunteti valahova... :-)
2013. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy 150ml-et és egy 260ml-et vettem.Használom mind a kettőt. Szopizik a kisbabám, vizet adok neki belőle.
2013. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A kicsi arra jó, hogy abból kap pl teát, vizet, vagy épp ha utaztok valahová (bevásárlás, doki, nagyszülők), ami elhúzódhat, abban lehet vinni anyatejet is, ha nem akarsz nagy nyilvánosság előtt szoptatni. Nekünk 2db volt.

A nagyból jóval több, hiszen azt később is használhatja, ha már meg tudja fogni.

Bár én a legnagyobb hasznát a 330ml-esnek vettem. Most 2,5 éves a kislányom, abból tejezik reggel,este, és annak van fogantyúja, meg tudja fogni.

2013. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én szerettem, mert könnyebb volt neki egyedül fognia, mikor elkezdte tartani az üveget. meg szoktam neki facsarni gyümölcslevet,ekkorába adom neki, mert a nagyobbal olyan sokára issza meg, hogy félek, hogy addig megromlik (nyáron). de lehet, hogy ez hülyeség.

ja, meg leérek a kezemmel az aljára és könnyebb takarítani.

2013. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk összesen 2 db 125ml volt, az egyikben kapta a tápszerpótlást,mert anyatej kevesebb volt, a másikban a lehűtött előfőzött vizet tároltam, ez volt 6 hós koráig kb, utána 1 db 260 ml, és most van 1 éves 2 db.330ml.Egyik gyümilé,tea(befogta teljesen az üveget, másik tápszeres,vizes.)A kisit nagyon szerette, mert könnyű volt és kis osztású a ml-je, a 260-nakmár nagyobb.Aventes volt és lehetett hozzá 120Ft-ért noname füleket venni, teljesen passzolt, és jól tudta fogni.
2013. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!