Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen bélpoklos?

Miért ilyen bélpoklos?

Figyelt kérdés
Már írtam ma kérdésként, de egyszerűen nem tudok mit kitalálni már, két hónapos lányom állandóan enne. Vagyis amit adok neki adagot úgy veszem észre, hogy nem elég neki. Nemrég evett 160at de látom hogy éhes, nyűglődik csak, és miután elfogyott a kaja kereste továbbra is. Éhes maradt szegénykém. Többet nem merek adni neki, már így is sok a 160. Tanácstalan vagyok.
2009. nov. 4. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tapszeres? Miota tart ez nala? Lehet, hogy fejlodesi ugras, bar az 6 hetesen es harom honapos van. A konyv szerint, de mint tudjuk, a gyerek nem olvassa a konyvet. Szerintem adjal meg neki, ha ehes.
2009. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit eszik a picid?
2009. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
első pillanattól fogva többet eszik mint kéne, de ez azért mégiscsak sok. a gyerekorvos már a 150től is kiakadt, nemhoy attól ha közölném vele hogy ez mégcsak nem is elég neki...
2009. nov. 4. 12:18
 4/13 A kérdező kommentje:
nestlé beba ha
2009. nov. 4. 12:19
 5/13 anonim ***** válasza:
ha éhes, adj neki...nem lesz baja tőle, lehet, hogy csak a cicire vágyik, ha anyatejes, ha tápszeres, akkor is lehet, hogy kézben szeretne lenni, vagy tényleg éhes...nekem három hetesen már 180-akat evett, és egyáltalán nem volt kövér és semmi baja nem lett belőle...
2009. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a súlygyarapodása rendben van,akkor szerintem ne "agyalj" ezen...adj neki többet,esetleg tegyél a vízbe picit több tápszert,vagy Sinlacot.
2009. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kézben sem marad el, ez a furi. hasa nem fáj, nem hasfájós. szerintem a súlya ok, 3300al született, most 4860. nem hízott 2 kilót seem két hónap alatt.
2009. nov. 4. 12:27
 8/13 anonim ***** válasza:
adj neki.
2009. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sia, annyit adj neki amennyit kér! Ő jobban udja neki mennyi kell mint a doki. Az én fiam 3700grammal és 54 centivel született dec.5-én. Január 29-én volt 5840gramm és 58centi. Februárban naponta 7-8szor evett, összességében 8-900miliket egy nap. (születése óta naplót vezetek a kajáról) Most 11hónapos, 9600gramm és 78 centi, és még most is zabál! Napi 1300grammokat termel be összességében. (gyümi, tejpép, főzelékek, tápszer) Ő is tápszeres volt, mert kezdettől olyan sokat akart enni, hogy nem volt türelme kivárni, mikorra indul be rendesen a tej. Nyugodtan adj neki annyit amennyit kér! Ha 200-at akkor annyit! Ne higíts a tápszert vagy ilyesmi, ha úgy látod nem elég tápláló neki, inkább váltsatok tápszert! Nálunk a Mildibéből evett többet, a Milupából kevesebbet valószínű az neki táplálóbb volt, mert hízni ugyan úgy hizott.
2009. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ugyanmár.

örülj neki.

az én babám 14 hónapos, és reggelire 140 ml tápszert eszik, ebédre jó esetben 15 kanál főzeléket.

mit nem adnék érte, ha ilyen gondom lenne....

2009. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!