Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a fogzás jelei? Tényleg...

Mik a fogzás jelei? Tényleg higabb lesz a széklet és a szine is megváltozik? Mindenképpen szenvedni kell vele? Fájni fog nagyon a picurnak? És mivel lehet neki segiteni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy szenvedjen a baba. Nekem 4 gyerekem van, egyiknek sem okozott problémát a fogzás. alig vettem észre, hogy jönnek a fogaik. Ha mégis fáj neki, vannak jó homeós szerek, amik segítenek a fájdalomcsillapításában, különféle ecsetelők, amik szintén jók lehetnek és persze ott vannak az enyhe fájdalomcsillapító szerek is. Van, aki esküszik a borostyánláncra.. Mivel nekem ezekről nincs tapasztalatom, így nem tudom, melyik mennyire hatásos.
2009. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is hallottam a borostyán láncról de nem adok 6 ezer forintot ki 1 olyan dologért ami vagy használ vagy nem.
2009. nov. 4. 15:46
 3/10 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a választ
2009. nov. 4. 15:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Lányomnak minden foga úgy jött ki, hogy jé, kint van. SEmmi baja nem volt. Még nyűgös sem volt, nem ám hasmenés, láz meg társai...

Most már csak az utolsó 4 rágófoga hiányzik, most bújuk az alsó két szemfoga, az sem viseli meg.MAx pár napig nem engedett fogat mosni, de ennél rosszabb nem volt.

Én FLP-s aloe vera activatort adtam neki.

2009. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Irígylem az előttem szólókat!7 hónapos a fiam és 7 (!) foga van. A széklete normális, étvágya szintén.Sajnos az én picuromnak nagyon fáj, amikor áttöri az ínyét a fog- olyankor csak a Panadol segít.
2009. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. nov. 4. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:
A nagylányom fogai úgy bújtak ki sorba egymás után, hogy nem volt nyűgös. Nála tapasztaltam, hogy picivel hígabb volt a széklete. A kicsinek mégcsak két foga van, de nála semmi probléma sem jelentkezett ezidáig. Én a hókuszpókuszokban nem hiszek. A barátnőm is vett borostyánláncot a kisfiának, és semmi sem változott...
2009. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. nov. 6. 11:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém 3 hós és most kezd kibújni az első fogacska. Nem lepődök meg rajta mert anyukám azt mondta nekem 2 fogam volt 3 hónaposan. Kicsit nyűgösebb mint szokott, de nem vészes, folyamatosan rágna, viszket az ínye és nagyon kemény, már ki tudom tapintani a kis fogacskát, szerintem hamarosan áttöri az ínyét. Én hűtőrágókat adok neki, mert mindig a kezét tömi a szájába.

2009. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2009. nov. 6. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!