Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek egy nap kétszer alszik...

Akinek egy nap kétszer alszik hosszan a babája. Mikor alakult ez a rendszer ki?

Figyelt kérdés
Mármint mennyi idős volt a kicsi? Magától alakította így? :)
2013. szept. 16. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Magától alakította így. Délelőtt 1 órát alszik, (korán kel 6kor) aztán délután 1-1,5órát. Mondjuk aktívan tölti az ébren eltelt időt, meg se áll. :) 1 éves
2013. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb. 9 hónapos korában tértünk át a napi kétszeri alvásra. Ez általában kétszer egy óra, de van hogy csak 45 perc. Változott az alvásigénye és így láttam jónak, hogy már csak napi kétszer altatom. Persze nem pontban mindig ugyanakkor alszik el, de általában délelőtt és délután alszik.

2013. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos korában hagyott el egy alvást a 3-ból. Délelőtt felkelés után 2 órával kb alszik 1,5 órát majd később délután 2 órát általában.
2013. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 9 hónapos kora körül kezdett csak 2-szer aludni, de azt nem mondhatnám, hogy hosszan.

Legtöbbször 30-40 percet alszik egyszerre, éjszaka sem alszik 10 óránál többet.

Sajnos neki mindig is elég volt ilyen kevés alvás.

Pechemre :))

2013. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb 9 hónaposan alakult ki minkét gyerkőcnél, és ők maguk szép fokozatosan, bár a lányomnál mindig nehezebben mentek az átállások.

Kisfiam most 15 hónapos és általában még mindig kétszer 1,5 órát alszik, lassan átáll..

Egyik ismerősöm "erőszakkal" állította át, persze idő kérdése és megszokja a kicsi, azt az 1-2 hetet meg át lehet valahogy vészelni, de nekem ez a mód nem jött be.

2013. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 hónaposan ált át a 2 alvásra viszont akkor aludt 1,5-2 órákat!
2013. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár nálunk ez ébredés és nap függő,de szerintem 4hós korától 2x alszik.Kicsinek aludt 2*3órát,később 2*2órát.Most általába 1*2órát és 1*1órát,vagy 1*3órát és 1*1et.De sokszor már csak 1*1-3órát alszik.11hós.Ő magától alakítja.Ha álmos,leteszem aludni és kész.Nem kínzom a rendszer miatt órákat.Este a fix nagyából és ennyi.
2013. szept. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2013. szept. 17. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!