Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Babám 4-én lessz...

Koi melinda kérdése:

Mit tegyek? Babám 4-én lessz 3hós nappal olyan 5-600 at esszik összesen éjszaka meg erre még 100-at. Hasfájós nagyon elég sokat sir még nappal is. Hol nagyon keveset alszik hol meg egész nap csak enni kel fel. Nincs semmi rendszer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nalunk sem volt amig fajt a hasa! ez 2 hos koraban elmult es ra 1 honapra kialakultak a rendszerek. majd kifog nalatok is, egyenlore ne eroltess semmit, van eleg baja szegenynek.
2012. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém is hasfájós és ugyan ez megy... abban bízom, hogy kinövi mert semmi sem használ.
2012. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom hogy itt mindenki le fog hurrogni, de nekem kb 1 hónapos volt amikor annyira sírt napközben és így azt hittük hogy hasfájós.. de érdekes módon amikor elkezdtem bevezetni a suttogó féle 4 é módszert vagyis lényegében Evés - Ébrenlét(pelenkázás - játék - nézelődés) - Alvás azóta szinte tökéletesen követi ezt a rendszert és most már 14 hetes és talán ha egyszer kétszer sírt azóta akkor is csak azért mert megijedt egy kis köhögéstől vagy mert felébresztette a hangos nevetés a nappaliban...


Azóta amióta ezt bevezettük,

reggel 7kor kel reggelizik majd - 8ig játszik az ágyikójában utána tisztába tesszük majd még 9 ig játszik nézelődik és utána 9től 10ig alszik

tízórai 10-fél 11 körül, amikor ébred, utána játék majd alvás ez régebben 11:15től 13:00óráig tartott mára ez annyit változott hogy tovább tud ébren lenni és elég neki egy 45 pert így 12:15től alszik 13:00 ig , utána ebéd majd megint játék nézelődés kb 14:30ig amikor is alszik 99 % ban a levegőn babakocsiban vagy csak jól bebugyolálom és kinyitom az ablakot kb 16:00 óráig alszik de van hogy 16:30ig is ... utána uzsi majd még egykis játékék és még lesz egy 40 perc alvás 6és 7 között utána Vacsi fürdés egy kis nasi :) (ezt sajnos már a könyv előtt bevezettem) és alvás reggelig (éjszaka álomban megetetem attól függően hogy mikor fekeszerm 11és 00:30 között...


Ha minden kötél szakad azért érdemes kipróbálni !!!


Boldog karácsonyt!

2012. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Mi a sirni hagyást választottuk,mert lányunk ezt csinálta.De ő 3hetes koráig csak.Azt hittük hasfájós,kapott cseppet,amitől hányt és tényleg fájt a hasa,kapott uj tápszert is.Aztán nem birtuk,hagytuk sirni és lám alszik.Ő is 4-én lesz 3 hós,most kezdte el újra ezt a hisztit.Szórakozik a kajával,nem alszik stb.Vagy jön a foga,vagy front,vagy nem izlik a tápszer vagy próbálkozik,hátha kiveszzük.Nekünk hálisten 3hetes kora óta van rendszer,de sok anya irja,hogy a 3 hónapos kortol alakul ki általában csak a rendszer.
2012. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki irt.tudom hogy rajtam kivül még sokan vannak igy de annyira kimeritő meg annyira fáj igy látni.köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 27. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!