Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az Ákos névről?

Mi a véleményetek az Ákos névről?

Figyelt kérdés
És ha még a Viktor nevet is hozzácsapjuk? Tehát X Ákos Viktor?

2013. szept. 16. 19:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű név az Ákos de a Viktor nagyon roma.
2013. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon tetszik mind a kettő, az Ákos talán jobban. Együtt is jók akár:D
2013. szept. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ákos a fiam, úgyhogy nagyon tetszik. :) Felénk nincs is sok belőle, és mi nem is becézzük a nevet. Ákosnak szólítjuk, a beceneve teljesen más.


(De ez mondjuk az én dilim, ki nem állhatom, ha egy név agyon van becézve, az Áki és az Ákoska kifejezetten nem tetszik. A második fiam is olyan nevet fog kapni, ami nem nagyon becézhető.)

2013. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szép név az Ákos (ráadásul én csak nagyon normális Ákosokat ismerek) :)

a Viktor annyira nem tetszik, no nem a "vezér" miatt, gyerekként se voltak nagy spanjaim a Viktorok, nekem nem jó a személytársításom hozzá, ezért a név se tetszik :)

2013. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem is az Ákos tetszik, a Viktor nem. :D
2013. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lanyom hanem fiam szuletik Akos let volna. :-). Szeretem ezt a nevet. A Viktort nem szerettem de miota annak a csajnak hivjak ugy a kisfiat akivel egyutt szultem megkedveltem mert tunderi kisfiu es illik ra. :-)

Am tok normalisannadhato nev mind a ketto. Semmi tulzott extra nev es kulfodiesedes nincs benne, az ilyeneket szeretem en pl. :-)

2013. okt. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó név, nekem tetszik. Az öcsém Ákos, csak az nem tetszett, (neki sem) amikor Ákinak becézték.

A fiamnak szívesen adtam volna, de mivel a testvérem neve, nem őróla neveztem el, így lett Áron, mert a vezetéknevünkhöz illett volna mindkettő. (Márton)

2013. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ja, az utolsó vagyok, és a Viktor mifelénk is nagyon roma név. Sajnos.
2013. okt. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én a fiamnak azt a nevet szántam hogy Ákos Krisztián.

DE a férjem leszavazott hogy Mákosnak fogják csúfolni.

De nekem most is nagyon tetszik.

A Viktor nekem olyan semleges.nem is tetszik kimondottan,de bajom sincs vele.

2013. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
nekem tetszik mindkettő, de csak egy nevet adnék a gyerekemnek. a lányomnak kettő van és csak a gond van vele
2013. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!