Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba ágyba mit tesztek?...

Baba ágyba mit tesztek? Vastag takaró a kokusz matracra rá? Vagy már fütötök? Hogyan helyezzem el a két lapos légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Matrac, rajta lepedő. A gyerek felöltöztetve pizsamába plusz hálózsákban alszik.
2013. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fűtünk. A vastag (kb.8-10 cm) kókuszmatracon van egy vízlepergetős lepedő (ami szerintem eldobja a kókuszmatrac jótékony hatását mert a műanyag miatt már nem lélegzik át, viszont nem lesz "csapadékos"). Ezen van a pamut lepedő, takarót nem teszek rá, fulladásveszély miatt. A rácsvédőt is levettük, mert csak belegabalyodott.

A légzésfigyelőt éppen ma éjjel akartam kidobni az ablakon, kb. 3-4x riasztott feleslegesen. Attól függ mekkora a matrac - nekünk ifjúsági ággyá alakítható, tehát a nagyobb fajta, a légzésfigyelő kisebb ágyhoz van kialakítva, mindig lemászik róla és bejelez. Megpróbáltuk a felső harmadába és az alsó harmadába helyezni.

2013. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kókuszmatrac-vízhatlan lepedő-pamut lepedő. Annyira még nincs hideg nálunk, 20 fok van a lakásban, ha leljebb megy befűtök. Bodyba-rugiba és hálózsákban alszik plusz betakarom.

A légzésfigyelő egyik lapja a feje alatt van (kb azon a részen) a másik lap valahol a lába alatt.

Nekünk nem jelez be ha lemászik róla, nagyon egyszerű magyar gyártmányú légzésfigyelőnk van amit imádok. (az angelcare-be csalódtam)

2013. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A kókuszmatracra ráteszem a lepedőt és egy textilpelenkát a kislányom feje alá és kész. Télen szoktam a lepedőre még egy plédet is tenni. Sajnos nálunk központi fűtés van, így most csak hősugárzóval fűtöm a szobát, mert októberben fogják bekapcsolni a fűtést. A légzésfigyelő lapjait a matrac alá tedd.
2013. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is a matrac alá, a rácsra tettük a légzésfigyelőt (angelcare-ünk van), jól be kell állítani az érzékenységet, a két lapot egyenlő távolságra helyeztük,mert alvás közben vándorol a babánk :-). Nálunk kókuszmatraccal is működött, de most szivacsunk van,mert a kókusz szagát nem tudtuk megszokni. Nincs fűtés, body, pizsama, hálózsák és takaró, ami alól viszont mindig kibújik ;-) A matracon pamut matracvédő, azon lepedő, azon pedig a baba.
2013. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!