Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ANGELCARE vagy BABY CONTROL...

ANGELCARE vagy BABY CONTROL légzésfigyelőt vásároljak?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai vannak az alábbi két légzésfigyelővel kapcsolatban?Melyiket ajánlanátok a kettő közül?

2013. aug. 18. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
nekünk baby control van erröl tudok nyilatkozni....én elégedett vagyok már a második gyermekemnél használom ugyanazt,téves ríasztás nem volt.....el nem romlott....7év alatt....
2013. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Angelcare van. Olyan, ami légzésfigyelő és bébiőr egyben. Nagyon bevált. Bárkinek nyugodt szívvel ajánlom.
2013. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak az Angelcare-t ismerem, az alapmodell van, nekünk nagyon bevált. 3. gyerek használja.
2013. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Angelcare volt, a funkcióját tulajdonképpen betöltötte, párszor riasztott, de mire odaértünk, szerencsére nem volt semmi, úgyhogy nem tudom, hogy vaklárma volt-e, vagy valóban baj volt.

Kicsit állítgattunk az érzékenységén is.

Viszont az Álomvirágról jókat olvastam, én olyat vennék legközelebb, ha lesz legközelebb :).

2013. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby control van. Nem volt vele probléma. Igaz csak 7 hónapot használtuk, de még mindig jó, és a második babónál is ezt fogom használni. Sosem volt téves riasztás. Az angel care is jó, de sokkal drágább és funkcióját tekintve ez a baby control is első osztályú.
2013. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is baby control van, most a második babónál is ezt fogjuk használni. Egyszer sem riasztott tévesen, sőt, sajnos egyszer riasztania is kellett, áldom az eget, hogy megvettük...
2013. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Angelcare van. 12,5 hónap alatt nem volt téves riasztás. Akkor riasztott be csomószor, amikor már forgott a kislányom és az ágy másik végében kötött ki. Én meg vagyok vele elégedve.
2013. aug. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat! :)
2013. aug. 19. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!