Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek félt a...

Gabszem kérdése:

Van itt olyan, akinek félt a babája a sötétben és az éjjelifény se volt elég és valami nagyobb fény kellett?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a babám, én magam voltam ilyen kisgyerekként. Nekem a félhomály még rosszabb volt, olyan árnyékokat keltett, amitől még jobban féltem, mint sötétben. Ajánlom a közepes méretű sólámpát, elég nagy a fénye, nyugtató a színe, és mégsem csillár! :)
2013. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idősen fél sötétben? Esetleg az utcáról sem világít be annyi, hogy jó legyen? Tehát mondjuk redőny vagy függöny ne legyen elhúzva. Esetleg másik szobában, előszobában felkapcsolni, amíg elalszik? Kis olvasólámpa?
2013. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az en babam is ilyen/volt. Felt a sotetben, ugyhogy a mai napig (10 honapos) egy olvasolampa vilagit estetol reggelig. Probaltam mar, hogy kikapcsolom, de aztan mikor felkelt ejjel es nem latott semmit, ugy sirt, hogy alig tudtam megnyugtatni.
2013. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!