Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A dm-es babylove cumi jó? És...

A dm-es babylove cumi jó? És a babylove termékek?

Figyelt kérdés
Kaptam egy kuponfüzetet a dm-től amiben 2db babylove cumi 300 Ft. 150-re jön ki darabja, szerintem megéri. Szinte már nincs is 1000 Ft alatt cumi.

2013. szept. 17. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk anno jó volt. Eleinte drágábbat vettem, de aztán egyszer muszájból vennem kellett egyet és kiderült, hogy jó lesz az. Popsitörlőt és pelust is végül abból használtuk. Előtte kipróbáltam az összes márkát és végül ezek jöttek be.
2013. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
Igen,jók.
2013. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jó! Akkor ma veszek egyet.
2013. szept. 17. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a popsitörlőt,fürdetőket,krémeket ,csőrös itatót használtunk ilyet, igen,jó termékek! JA,még a melltartóbetét is jó. Szerintem a cumi is jó ,bár nemtom,hogy milyen az,latex-e,vagy nem,de amúgy a márka jó és biztonságos, a lehető legkevesebb káros anyaggal,szinte már bio termékei vannak,olyan jók az összetevői.
2013. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is vettem dm-es cumit kuponnal, előtte Nuk-os cumikat vettem, de ezeket is elfogadta a kisfiam.

Pelust is próbáltunk, az se rossz.

2013. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabszem ***** válasza:
cumit nem próbáltunk ,de a babylove termékek jó minőségűek
2013. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált eddig minden babylove termék, most használunk pelust is meg popsitörlőt és most vettem ott cumit. A dm-s cumik kettesével vannak csomagolva és alap áron 600 ft-ba kerülnek.
2013. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!