Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Büdös szagú hasmenés, nyáladzá...

Büdös szagú hasmenés, nyáladzás, szörcsögés és nagyon nyűgösködés, mi lehet ez? 2 hónapos baba

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 13:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és sok bukás kaja után..:( (anyatejes)
2013. szept. 19. 13:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vírus okozta gyulladás következménye. Vidd el az ügyeletre!
2013. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vírus. Vidd el orvoshoz. Ilyenkor, még nagyon könnyen kiszáradnak és ő még nagyon picike. Lehet, hogy nem bukik evés után, hanem kihányja azt amit megeszik. A nyáladzás lehet hányinger jele, de a gyulladt torok is okozhatja. Szó ami szó, minél hamarabb lássa orvos.
2013. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem lázas egyébként és sokat mosolyog a nem nyűgös perceiben.

Pont azért nem rohantam vele egyből orvoshoz, mert így a hűvösebb idő beköszöntével dugig van a rendelő, félek, hogy többet ártanék vele... a saját orvosunk pedig csak holnap rendel.

Tanácstalan vagyok:(

2013. szept. 19. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Orvos, mert beteg.

És ha beteg, akkor orvosnál a helye.

Egészséges gyereket nem viszünk orvoshoz, hogy ne szedjen össze fertőzést. De ha már egy gyerek beteg, ráadásul csak 2 hónapos, akkor nem otthon várunk, hanem elmegyünk vele orvoshoz!

Valószínűleg egy vírusos fertőzése van. És ha nem fogja neked elmondani az orvos ilyenkor a pontos teendőket, akkor nagyon könnyen kórházba is kerülhet a kicsi. Ez nem játék!

2013. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy hasmenéses vírusnál még láza is lenne, nem lenne jó. Szóval hasmenéssel pici babával menj orvoshoz. Mert ő még picuri. Ráadásul, ha látják, hogy picivel vagy, lehet, hogy előre engednek. Na de ha nem akkor állj előre.
2013. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kihívnám a dokit. Pár ezer forintot megér, hogy nem kell a picivel várakozni.
2013. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyerekosztályra vidd, de még ma.
2013. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! szerencsére nincs semmi komoly úgy néz ki, csak valami kis vírusos nyavalya. kaptunk egy kis bélhelyreállító port, meg néhány jótanácsot.
2013. szept. 19. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!