Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz 5 hetes babámat?

Vigyem orvoshoz 5 hetes babámat?

Figyelt kérdés

Nagyon szörcsög, ahogy veszi a levegőt meg éjszaka horkol is.

Nem lázas, de tüsszög is. Most próbáltam neki leszivni az orrát, de szinte semmi nem jött belőle, és ugyanúgy szörcsög. Enni, eszik, de nagyon nyűgös, extrémen fáj a pocija egész nap, vagyis úgy csinál. Mit csináljak vele? Mit adjak neki?

Első babás anyuka



2013. jan. 22. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ennyire izgultam és idegesített a dolog, hogy nem tudom leszívni. Elvittem a dokihoz, aki aztmondta hogy a tej "mászkál" fel s le az orrában és hogy ez természetes. Azóta már eltelt jó pár hónap, de kb 3 hónapos koráig szörcsögött.
2013. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tiszta ideg vagyok már én is emiatt.

11 hetes a kislányom 10 napja szörcsög. Lázzal kezdődött, akkor köhögött is. Ez egy napig tartott, kapott gyógyszert, de a szörcsögés nem múlik el. Stermiarral befújok, orrszívóval szívom jön is a váladék, de nem múlik el.

Szerintem vidd el a dokihoz!

Jobbulás!

2013. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mi is így voltunk ahogy az első válaszoló írta.Szörcsögött a gyerkőc,tüsszögött..rohantam is vele az orvoshoz.Megvizsgálta ,minden rendben volt,Ő is azt mondta,hogy a tejcsi miatt van.

Bár én napjában nagyon sokszor porszívóztam az orrát akkor..és valóban ilyen tejes váladék jött ki belőle.

Én adtam neki calcimuskot,a doktornő javaslatára.

2013. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nézesd meg orvossal.Az a tuti.
2013. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze vidd el orvoshoz, mert soha nem lehet tudni. Nálunk is volt ilyen, elvittem és az volt, ami az első válaszolónál.
2013. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták a kórházban, hogy még pici az orrlyuk és az orrjárat, azért is szörcsögnek.


Tengervizes orrspray-vel fújj be Neki, utána porszívózd ki a nózikáját. Párologtass Salvus vizet.

2013. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én babám is szörcsögött meg röfögött :) el is neveztük Pumbának, olyan hangosan aludt h nem bírtunk egy szobában lenni vele. Jó alvó volt csak ez az állandó röfögés, fötörés,szörtyögés... 2-3 hós kora óta nincs. Néha mi is leszívtuk, vittem orvoshoz is naná adott orrsprét de sose használtuk talán 1x. mondta h semmi vészes.
2013. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!