Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Odaadhatom a 4 hónapos babámna...

Odaadhatom a 4 hónapos babámnak a 6 hónaposoknak való cumit? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze ! Ezek kb idők csak.Lányom is 2-es cumival evett már 2hónaposan,sőt hamarabb,mert kinőtte a 125milis cumisüveget és nekem igazából fel sem tűnt,hogy a nagyobbon a cumi mérete (luk mérete) is nagyobb. De ha nem kényelmes neki,akkor úgyis kiköpi gondolom.
2013. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rendes cumira gondolok :-)
2013. szept. 19. 13:35
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

Nem.

Nem véletlenül van rá írva, hogy 6 hónapos kortól.

Akkora baba részére van kifejlesztve, nem 4 hónaposénak. Ilyen pici korban még az a 2 hónap is számít.

Gondolom, ha neked mondjuk M-es a ruhaméreted, te sem veszel magadnak L-es ruhát.

2013. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

azanyámhétszentit ... amikor én baba voltam egy fajta cumi volt és pont ... nem halt bele a korosztályunk ... továbbá általában nem azonos szájméretek vannak mint tudjuk ... tessék már rájönni, hogy a legtöbb ilyen történet a gyártó, és nem a felhasználó érdeke


az üvegre való cumi más tészta, ott a lyukak mérete is különbözik

2013. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
ja, és négy gyerekem van
2013. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan odaadhatod neki, ha elfogadja. Lehet, hogy nem is tetszik majd neki, akkor úgy is kiköpi.
2013. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

És attól, hogy 4 gyereked van, attól még had döntsem el én magam, hogy az én gyerekemnek akkora cumit adok-e, amekkora neki való és nem nagyobbat!

Attól, hogy van 4, attól jobb anyának képzeled magad?

Régen is volt sok minden, amit jónak tartottak, aztán pár év múlva meg rájöttek, hogy mégsem volt jó úgy.

2013. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

#7 kedveském nálam biztos, hogy jobb anya vagy, mert én apa vagyok:)


és nem te döntöd el, hanem a reklámok, a gyártók ... vagyis - ebben az esetben - ha a gyártók nem akarnának két-három havonta új cumit eladni a szülőknek, akkor csak egy fajta termékük lenne a piacon ... de akarnak, így eljön az idő, amikor minden hónapban másik cumit javasolnak korosztály szerint ... ez az egyik, a másik pedig, hogy nem feltétlen kell a cumit eröltetni


mindamellett te valóban magad döntöd el, hogy bedőlsz-e a reklámoknak, vagy azt kapja a gyermek ami jólesik neki


(tudod: "A Fogorvosok egyesületének ajánlásával." ... megnézte már valaki, hogy az milyen szervezet :)))

2013. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Van abban igazság, amit a 7-es ír.
2013. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Bocsánat, nem a 7-es, hanem a 8-as.
2013. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!