Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Odaadhatom a 4 hónapos babámna...

Odaadhatom a 4 hónapos babámnak a 6 hónaposoknak való cumit? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

"ha a gyártók nem akarnának két-három havonta új cumit eladni a szülőknek"


Tudod kedves APUKA, ha már ez kiderült, akkor nyilván te vagy olyan felelőtlen is kiteszed a gyerekedet mindenféle fertőzésnek és nem igen cseréled a cumiját, hanem 1-et megveszel, aztán had szívja a gyerek. Én legalább is időnként cserélem, pont a fertőzések elkerülése végett, akkor a gyártónak nyilván mindegy, hogy csinál-e más méretű cumit vagy sem, mivel időnként úgyis újat veszek, nem?

Amúgy meg nézz már meg egy 1-es, illetve egy 2-es méretű cumit. Van különbség köztük méretre! Illetve nézz meg egy 4 és egy 6 hónapos gyereket! Köztük is van méretbeli különbség.

De hát nyilván nincs értelme bármit is mondani neked, hisz 4 gyerek után nyilván te vagy a tuti!:)

2013. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

tudod, ez úgy volt, hogy

- az első gyereknél még a szájából is kivettem időnként a cumit és kifőztem (és egyszerre három cumija volt, kettő légmentesen lezárva, nehogy kitörjön a világháború, ha az egyiket eltünteti)

- a másodiknál csak ha leesett

- a harmadik nem cumizott

- a negyediknél csak leöblítettem


mindezzel együtt csak az elsőnek volt egyszer szájfertőzése :)


persze, hogy más méretűek ... azt te sem gondolhatod komolyan, hogy a gyártó annyira pofátlan legyen, hogy csak a korosztály feliratot cseréli rajt :)


te tudod mit raksz a gyereked szájába, és nekem, sem másnak nincs hozzá köze ... nekem legfeljebb annyi előnyöm van, hogy többet tapasztaltam :)

2013. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hós a kisfiam,még sem vettem meg még neki a 6 hós kortól való cumit,mert az az 1 hónap is sokat számít!!

És IGENIS SZÁMÍT az,hogy milyen méretű cumit szopogat az a gyerek,mert ezek a mai cumik alakítják a szájüreg belsejét na meg a szájpadlás formáját,és nem mindegy,hogy egy 4 hós gyerek 6 hós kortól való cumit nyammog!!

Visszatérve a régi időkre,lehet,hogy a mi időnkben a mi anyáink még csak egy méretű cumit adtak nekünk,hát ezért kellett nekem is fogszabályzó 2 és fél éven át..volt ragasztott is meg kivehetős is..hát attól a kíntól amit átéltem vele megakarom óvni a kisfiamat!!!!

2013. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 a nem cumis fiam most hagyhatta el a fogszabályzót, a két nagynak nem kellett, a pici meg még pici :)


teljesen igazad van (így jó?)

2013. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!