Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a pelekától?

Tica0121 kérdése:

Lehet a pelekától?

Figyelt kérdés
8 hetes a kislányom és mostanában nagyon sokszor sír. Ha leveszem róla a pelenkát, akkor nagyon jól érzi magát, amint visszarakom rá megint sír, feszíti magát. Lehet ez a pelenka miatt van? Mit tanácsoltok? Jelenleg Libero és Pampers Premium Care pelust használok.
2013. szept. 19. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a pelenka tipushoz semmi köze,egyszerűen utálja,ha pelus van rajta.Az én kisfiam pl kb 1 hónapja megutálta azt,ha fel kell öltözni.Este a fürcsinél amikor vetkőztetem semmi gond,vigyorog,de amint vége a fürcsinek és fel kell öltözni ordít vörös fejjel.

Vagy esetleg még arra tudok gondolni,hogy nem szoros már neki az a pelus,amit most használtok?Nekem kb 2 és fél hósan már a 3-as számú pampers premium care pelus kellett rá..az 1-est és a 2-est nagyon gyorsan kinőtte.

Vagy esetleg nem lehet,hogy kidörzsölte a combtövét a pelus és fáj neki?Az én kisfiamnak a kettes méretű pelus kidörzsölte.


5 hós baba anyukája

2013. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem dorzsolte ki neki, de en is gondolok ra, hogy mar kicsi lehet neki... Nekem most 4,5 kilos a babam, most raadtam egy 3as pelust, de varom meg az otleteket.
2013. szept. 19. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Az en lanyom is ezt csinalta. Egyszeruen jol erezte magat meztelenul. Ha jott hozzank valaki, es nagyon nyugos volt, akkor is le kellett vennem a pelust, hogy jol erezze magat. Kicsit ciki volt, de hat ez van. A mai napig nagyon szereti ha nincs rajta pelus (10 honapos).

Probald belekepzelni magad az o helyebe. Milyen mikor menstrualsz es egesz nap betetet kell viselned? Mert en alig varom mindig, hogy elmuljon es ne kelljen a betet. Szerintem ez naluk is igy van, csak meg rosszabb az o helyzetuk.

Amilyen gyakran csak lehet, vedd le rola a pelust, hagy elvezze a szabadsagot. Terits ala valamit, hogy ne legyen minden pisis, ha eppen jon, es hagy ficankoljon!

2013. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oke, ezt ertem es meg is ertem. Eddig is szeretett pucerkodni, de ez a folyamatos visítas nem volt...
2013. szept. 19. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk kombinálva van. az ami az elsőnél és ami nálatok ,egyszerre. remélem leszokik ezekről.
2013. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!