Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig csak egyfajta pelenkát...

Mindig csak egyfajta pelenkát használtok és tartatok otthon?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindig azt veszem ami akciós.Most rossmannosat használ,de van itthon még 3 zacsi lila tescós pelus és 2 zacsi pampers sleep&play.Akkor bespájzolok,mert ezek bejöttek és nem érzékeny a bőre semmilyen pelenkára.
2009. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!Neeeem,én például mindig figyelem,hogy melyik pelus akciós,ez alapján veszem meg.A kuponokat is szorgalmasan beváltogatom,mert nem mindegy,mennyiért viszem haza.

Kisfiamnak (majdnem) mindegyik bevált,eddig csak a Babylove-ost nem bírta a kis bőre.Szóval,tényleg nem csak te váltogatsz :)

2009. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

A kislányom 14 hónapos. Már megszületésekor Liberot vettünk, és mellé kipróbáltuk a termékmintákat is, amiket kaptunk (Pampers, Huggies). A libero vált be, és ma is ezt használjuk. A héten kaptam egy ismerőstől egy Tesco-sat, alig 3 óra múlva kifolyt belőle minden, átázott. Miután elmúlt egy éves a pindur, gondoltuk, talán keresünk valami olcsóbbat, mert hát... Így ma kaptam megint ket próbát. Az egyik Canbebe, amit éppen most veszünk le róla, mert két óra elteltével úgy telelett, hogy leesett róla. A másik Berni, ami az értékesítő szerint "díjnyertes", a párom szerint meg nincs pelusverseny, és nem bízik benne. Na, azt még nem próbáltam, majd holnap. Ha az sem, akkor még a DM-essel futunk egy kört, és visszakanyarodunk a Liberohoz :-)

Egyébként a lányom normális mennyiséget pisil - éppen amennyit iszik :-) Sok teát, mert hát hűvös van :-)

2009. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is lesem az akciókat. De általában nappalra pelenkadiszkontos, éjjelre DM-es. Egyébként a pelenkadiszkontos is kibírja az éjszakát,de ha már sok a pisi benne, akkor kicsit csomós lesz, és kincsemet felébreszti, mert ugye töri a popsit.
2009. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mi is többfélét kipróbáltunk.a huggies nem jött be.most tescos a menő,habár árban majdenm annyi mint a pampers,csak sajnálom hogy a lilát nem lehet már kapni mert az volt a legjobb.a lényeg hogy légáteresztő legyen.ja és 11 kilos a babám kb de egy mérettel nagyobbat veszek,mert a 8-18 kiloig sztem elég kicsi
2009. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!