Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki a babájának...

Használ valaki a babájának Libero fürdetőt, sampont, olajat, krémet vagy törlőkendőt? Meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Libero fürdetőből volt egy termékmintám, nekem nem tetszett, nem habzott, illata sem volt csak fura mellékszaga.

Törlőkendőt használtam, ha akciós most is veszek, nincs vele semmi baj, de én jobban szeretem a nedvesebb típusú törlőkendőket, mint pl. a kék pampers törlőkendő.

Egyébként magukkal a termékekkel nincsen semmi baj, csak nekünk nem váltak be.

2013. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam Libero termékeket használni. Kaptunk egy L sampont, nagyon szeretem. Jól habzik, jó az illata.
2013. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a fürdetőt használom és nagyon megvagyok vele elégedve, mert szép a lányom bőre. Igaz nincs illata, de így legalább érzem az igazi babaillatot :)
2013. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A törlőkendő nagyon jó, a tesztekben általában jó eredményt ér el:

[link]

a másik a szoptatós anyukáknak nagyon tudnám ajánlani a mellbetétet. Szoktunk saját márkás terméket is venni, fele annyiért, de ezek hamar átázhatnak, a libero pedig nem.

2013. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!