Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csirkehúst hogyan készitsem...

Csirkehúst hogyan készitsem el babámnak? 6,5 hós.

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Vízberakod, mefőzöd, majd ha kész turmixolod, és jégkockatartóba rakosgatod!! Így ha főzeléked van, csak kiveszel belőle, és megmelegíted!! Én már készítettem így halat,csirkemájat!! ami nagyon fontos. A fiam már 9 hós, és én 2 adagocskát veszek ki neki!! De van hogy a vásárolt üveges bébikajához is rakok!! Jó főzőcskézést!!
2013. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megfőzöd/megsütöd és belemixereled a zöldségekbe vagy főzelékbe.Vagy nagyon apróra szétszeded.
2013. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom, ahogy az első írta. (kis főzővízzel turmixolom a húst, gondolom ő is így csinálja, csak nem írta)
2013. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is simán csak vízben megfőzet, aztán apróbbra felvágtam és hozzáturmixoltam a zöldségekhez.

Én mindig frissen főztem (vagyis egyszerre kétnapi adagot, tehát nem fagyasztgattam), mert nagyon hamar megfő. A csirkemellet felkockáztam egy adagnak megfelelően , folpackba csomagoltam egyenként az adagokat és így fagyasztottam le a nyers husit...

2013. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsi csíkokra vágtam a húst és én is egyesével csomagoltam.Megfőztem,majd összeturmixoltam akár zöldséggel,akár gyümölccsel.Az én babám imádta,ha pl.őszibarackot turmixoltam a krumpli-hús párosítás mellé. :)Szerintem a nyersen fagyasztva tárolás jobb,mint a főtt dolgot tárolni. :)
2013. szept. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. szept. 22. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!