Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is megnéznétek minket?...

Ti is megnéznétek minket? Tényleg ennyire különleges látványt nyújtunk?

Figyelt kérdés
Nem szeretek már vásárolni menni, vagy bármilyen nyilvános helyre, mert folyamatosan minket bámulnak attól a pillanattól kezdve, hogy belépünk valahová. Összesúgnak a hátunk mögött, mutogatnak ránk. És mindezt miért? Mert 6 kisgyerekünk van, és ez valahogy olyan bámulnivaló az emberek többsége szerint. Mondjátok meg, mi olyan kirívő bennünk, szerintem ugyanolyan család vagyunk mint bármelyik, a gyerekeink szépen, fegyelmezetten viselkednek, szóval erről sem lehet szó.
2013. szept. 20. 14:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Na, azért ti is tudjátok, hogy ritkaság lehettek. Nem mindennap látnak az emberek ilyet, persze, hogy megakad rajtatok a szemük. legyetek büszkék, hogy a gyerekeitek fegyelmezettek, és sokan vagytok.
2013. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Te is pontosan tudod, hogy nagyon ritka a 6 gyerekes család, ez lehet az oka annak, ha megnéznek. Ha tényleg szépen viselkednek a gyerekek, akkor biztos vagyok benne, hogy a többségben semmi rosszindulat nincs, egyszerűen csak nem megszokott az ilyen nagy család.
2013. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindennapos látvány. Ha ráadásul kulturáltan is viselkednek a gyerekek, az meg pláne nem mindennapos.
2013. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%

Igen, tényleg különleges dolog ha valakinek 6 gyereke van. Nem értem, mit nem értesz.


Hány évesek a gyerekek?

2013. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Én személy szerint imádom megnézni a sokgyerekeseket. Persze a kulturáltakat, nem a megélhetési sokgyerekeseket. Sokszor oda is szólok, hogy milyen szépek stb. Csupa jóindulatból. Mindig is irigyeltem a nagy nagy családokat:( Gratulálok hozzátok is!!! És igen megnéznek és meg is fognak mert ritkaság és különleges a szép nagy család!
2013. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Csak azért nem értem mindezt, mert én soha nem szoktam másokkal foglalkozni, soha nem ragadtatom el magam annyira, hogy megbámuljak valakit, mert úgy érzem, az zavarná azt az embert, ezért nem teszem. Ezt a bámulás jelenséget is sokáig nem vettem észre, a férjem meg nem akarta mondani, tudta, hogy ezen felidegesítem magam. MOst viszont már annyira nyilvánvaló, és higgyétek el a legtöbb esetben nem pozitívak ezek a pillnatások, hanem rosszallóak, akár még fejcsóválgatás kiséretében is. Odajönni már nem kis mernek hozzánk, esetleg beszélgetni, hanem kerülnek minket és mutogatnak, mintha ufók lennénk . Ez zavar a legjobban.

Valaki kérdezte: 6 éves ikreink vannak, van egy 4.5 évesünk, egy 3 évesünk, egy 1 évesünk, és egy 2 hósunk.

2013. szept. 20. 14:33
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem néggyel is megnéznek, de akkor is, ha csak három van velem. Ez van.
2013. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív szavakat és a dicséreteket, ezek jólesnek!
2013. szept. 20. 14:34
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Csoda, hogy elbírsz egy marék törpével. Nekem olyanok voltak néha mint egy zsák bolha.
2013. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%

"egy 1 évesünk, és egy 2 hósunk"


Én nem is a hat gyereken, hanem inkább ezen lepődnék meg!

Lehet, inkább ezért néznek.

Nem egy megszokott korkülönbség az biztos.

Nem írtad el?

2013. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!