Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is megnéznétek minket?...

Ti is megnéznétek minket? Tényleg ennyire különleges látványt nyújtunk?

Figyelt kérdés
Nem szeretek már vásárolni menni, vagy bármilyen nyilvános helyre, mert folyamatosan minket bámulnak attól a pillanattól kezdve, hogy belépünk valahová. Összesúgnak a hátunk mögött, mutogatnak ránk. És mindezt miért? Mert 6 kisgyerekünk van, és ez valahogy olyan bámulnivaló az emberek többsége szerint. Mondjátok meg, mi olyan kirívő bennünk, szerintem ugyanolyan család vagyunk mint bármelyik, a gyerekeink szépen, fegyelmezetten viselkednek, szóval erről sem lehet szó.
2013. szept. 20. 14:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Azaz 1 nőt
2013. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Én legfeljebb azért, hogy megcsodáljalak, de komolyan!!

Nekem 3 van, az egyik még pocakban. Én is cirkuszi látványosság vagyok, mert 16 és 18 hónap van közöttük. Tehát úgy nézünk ki, hogy egy 3 éves sétál mellettem, egy másfél éves ül a kocsijában vagy ámokfut, én meg a pocakommal közöttük. És egy csomóan alaposan megnéznek, és komolyan mondom, látni rajtuk a döbbenetet, hogy normálisan fel vannak öltöztetve, tiszta, méretükre való csini ruhákba, és én sem nézek ki úgy, mint aki a bolondok házából szökött (bár néha érzem úgy magam :D).

Egyébként amíg a legkisebb nem is volt, addig azon voltak a kedves idegenek is fennakadva, hogy "egyik kicsi másik pici"... mint ha nekik kéne etetni, öltöztetni, játszani velük. Én azt tartom amúgy inkább "látnivalónak" ha sok gyerekkel normálisan néztek ki, és nem nyilvánosan üvöltve "nevelik" őket, mint az a bizonyos sokgyerekes társaság. Na én már abból a rétegből is kaptam megjegyzést, hogy nééédda milyen fiatalon mennyi gyerek. Megjegyzem, 30 éves vagyok, csak ezek szerint nem látszik... vagy feléjük 30 évesen már kötelező lepukkanni, nem tudom.

Bocs, hogy kicsit elkalandoztam, de szerintem ez mind-mind ott van az emberek fejében, és ezért "felejtik ott" a tekintetüket. Nekem mostanság már kimondottan jól esik, ha megdicsérik őket, eleinte nagyon kellemetlenül éreztem magam persze. Légy büszke, van miért!

2013. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
75%
Némely válaszon ledöbbenek. Már válaszoltam, az irigykedve bámészkodó vagyok. De nekem sosem fordul meg a fejemben, hogy mennyi pénz eltartani, meg hogy jól kereshet stb. Meg sem fordul a fejemben amikor a szép nagycsaládra nézek, hogy milyen jövedelműek lehetnek. Ez az undorító magyar szokás azonnal pénzt látni a család feje helyén.
2013. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%

Minden tiszteletem a tiéd! Nekem az egy szem lányom is néha sok! :)

Hát, ha látnálak titeket, lehet én is nagyot néznék, de semmi kép nem rosszallóan, de meglepődnék, hiszen ha magamból indulok ki, nekem már 2 gyerekhez sem lenne türelmem,energiám, agyalnom a logisztikán nemhogy 6-hoz! :D

És légy rájuk nagyon büszke, hogy ilyen szépen viselkednek! :) És magadra is, hogy ennyi energiád van ehhez a sok csöppséghez! Ne foglalkozz senkivel, az emberek már csak ilyenek!

2013. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Igen, kedves Utolsó, én is ledöbbenek. Hidd el, nem csak az itt válaszoló egyesek látják a pénzt a családunk helyett, hanem a bámulók a hipermarketben. Irigység, és rosszindulat. Pedig, ha bámulnak, akkor azt is látják, hogy melósruhában van a férjem, tehát nem az ölébe hullik a pénz, hanem keményen dolgozik érte. Na de mindegy, nem akarok én magyarázkodni, kifejezetten örülök, hogy ilyen sokszínű vélemények érkeztek. És köszönöm mindenki válaszát!
2013. szept. 20. 15:57
 26/30 anonim ***** válasza:

Én is észreveszem a nagycsaládosokat és ha szépek, rendezettek a gyerekek, anyuka-apuka boldognak és elégedettnek látszik, akkor a jóindulatú irigység miatt nézem meg őket :)

Irigylem, hogy anyukát boldoggá teszi a kizárólagos anyaság, sajnos nekem nem elég...

2013. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ami érdekes, nem mindennapi, azt megbámulják az emberek. Te is. Mindenki.

Én már hozzá vagyok szokva a bámészkodó, csodálkozó tekintetekhez. Mozgáskorlátozott vagyok, tolószékkel közlekedem, a kisfiam pedig rajtam van a kenguruban, képzelheted, hogy mennyire megszoktak minket nézni. Egy kisvárosban élünk, itt az ilyesmi már szinte csoda számba megy :)

Engem egyáltalán nem zavar a dolog, had nézzenek, ha annyira szemrevalóak vagyunk :)

2013. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
De jó nektek!szép nagy család. :) Biztos,hogy én is megnéznélek benneteket. :)
2013. szept. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Hát nagyon örülök nektek így idegenben is:) 16 éves lány vagyok, nekem nagy álmom egyszer majd egy szép nagy család. Csak ugye előbb suli, érettségi, szakma, munka, pénz, apát is kéne keresni, egy nem akármilyet:) Én is megbámulnálak titeket, de szimplán csak azért, mert csodás látvány nekem egy család:)

Én akkor is bámulok már, ha egy anya, egy apa meg egy babakocsi jön velem szemben. Hát még ha látom, hogy boldogok mind..:)

Gratulálok és nagyon sok boldogságot nektek!:)

2013. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm Midenkinek, aki gratulált, és köszönöm a szép szavakat!
2013. szept. 22. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!