Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell híznia egy...

Mennyit kell híznia egy kisbabának 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
3350g-al született a kisfiam,visszaesett 3190g-ra,tápszert eszik,és most 2 hónaposan 4800g.5 cm-t nőtt.Nem kevés ez?
2009. nov. 5. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kevés, abszolót jó! Az enyém 3 hónaposan volt 4840g és 3000 grammal született (lány).

Átlagosan havi 500-600 g-ot szokott hízni.

2009. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen rendben van. Az én fiam is ugyanennyi 2 hónaposan és 3.640-nel született. Úgyhogy ti még jobban híztatok, szerintem ti megfeleltek a "nagy könyv" elvárásának is.

Az oltási könyv (v. minek hívják) egyik oldalán van egy grafikon hogy hol kéne elvileg járnia súlyban. Bátran nézd meg, mert szerintem ti túl is teljesítettétek :).


Csak így tovább!


Egyébként meg nem egyformák a gyerekek, ahogyan a felnőttek sem. Azonban tudják mennyit akarnak enni,úgyhogy nem lehet gond, ha jókedvű baba.

2009. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a normál hízás a heti 12-25 deka. Nagyon szépen fejlődik a babád, nyugi. Az én kislányom az első 2 hónapban 4 cm-t nőtt. Bőven elég ez is.
2009. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!